centrum zdrowia

Artykuły - Centrum zdrowia (403)

 • Anna Komorowska spotkała się z pacjentami Centrum Zdrowia Dziecka

  Anna Komorowska spotkała się z pacjentami Centrum Zdrowia Dziecka

  Małżonka prezydenta Anna Komorowska spotkała się w czwartek z pacjentami Centrum Zdrowia Dziecka. Przekazała 70 audiobooków i książki na rzecz biblioteki Zespołu Szkół Specjalnych nr 78, działającego na terenie placówki.
 • CZD: Zmniejszenie wynagrodzeń i zatrudnienia dadzą 20 mln zł

  CZD: Zmniejszenie wynagrodzeń i zatrudnienia dadzą 20 mln zł

  Kierownictwo Centrum Zdrowia Dziecka przedstawiło plan naprawy sytuacji finansowej placówki. Zapowiedziano m.in. zmniejszenie wynagrodzeń o 8 proc., redukcję zatrudnienia mniej więcej o 100 osób, ograniczenie administracji. Ma to dać 20 mln zł oszczędności.
 • Korekta numeru raportu bieżącego 30/2012

  Raport bieżący nr 30/2012Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Swissmed Centrum Zdrowia S.A. informuje, iż w raporcie bieżącym nr 30/2012 z dnia 19.10.2012 r. "Cesja kontraktu z NFZ w zakresie badań tomografii komputerowej" wystąpiła oczywista omyłka pisarska w numeracji raportu, polegająca na tym, że raport bieżący o numerze 30/2012 powinien mieć numer 29/2012. W związku z powyższym Emitent dokonuje korekty raportu bieżącego
 • Korekta numeru raportu bieżącego 29/2012

  Raport bieżący nr 29/2012Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Swissmed Centrum Zdrowia S.A. informuje, iż w raporcie bieżącym nr 29/2012 z dnia 18.10.2012 r. "Znacząca umowa - sprzęt radiologiczny w Szpitalu Swissmed Warszawa" wystąpiła oczywista omyłka pisarska w numeracji raportu, polegająca na tym, że raport bieżący o numerze 29/2012 powinien mieć numer 28/2012. W związku z powyższym Emitent dokonuje korekty numeru raport
 • SLD: Unijne kary mogą nas kosztować tyle, co zadłużenie CZD

  SLD: Unijne kary mogą nas kosztować tyle, co zadłużenie CZD

  Szef SLD Leszek Miller jest zdania, że ewentualne kary, jakie Polska może zapłacić za niewdrożenie trzech dyrektyw UE, mogą w sumie kosztować tyle, co zadłużenie Centrum Zdrowia Dziecka. Chodzi o dyrektywy dot. opłat lotniskowych, energii elektrycznej i kolei.
 • cesja kontraktu z NFZ w zakresie badań tomografii komputerowej

  Raport bieżący nr 30/2012Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Swissmed Centrum Zdrowia S.A. z siedzibą w Gdańsku ("Emitent") informuje o doręczeniu Emitentowi w dniu dzisiejszym, tj. 19 października 2012 r. wymaganej przepisami prawa zgody Narodowego Funduszu Zdrowia - Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego w Gdańsku na cesję na rzecz LUX MED Diagnostyka Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ("LUX MED Diagnostyka") części
 • CZD ma sposób na to, jak zdobyć 100 mln zł

  Centrum Zdrowia Dziecka wchodzi na giełdę. Jak ustalił reporter RMF FM Mariusz Piekarski szpital chce wyemitować obligacje i sprzedać je na warszawski parkiet. W ten sposób szpital chce zdobyć 100 milionów złotych.
 • CZD ma sposób na to, jak zdobyć 100 mln zł

  Centrum Zdrowia Dziecka wchodzi na giełdę. Jak ustalił reporter RMF FM Mariusz Piekarski szpital chce wyemitować obligacje i sprzedać je na warszawskim parkiecie. W ten sposób szpital chce zdobyć 100 mln zł.
 • Znacząca umowa - sprzęt radiologiczny w Szpitalu Swissmed Warszawa

  Raport bieżący nr 29/2012Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Swissmed Centrum Zdrowia S.A. informuje o zawarciu w dniu dzisiejszym, tj. 18.10.2012 r. pomiędzy Emitentem, a Panem Maciejem Sadowskim prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MAGODENT ("Magodent") umowy, której przedmiotem jest sprzęt radiologiczny w Szpitalu Swissmed Warszawa ("Umowa"). Podpisanie Umowy nastą
 • Media śmieciowe z tłumem zombich w tle

  Z lawiny zapewnień, że na "zielonej wyspie" jest zupełnie nieźle i coraz nieźlej, wyłowiłem ostatnio takie zdanko: "Centrum Zdrowia Dziecka, mimo trudnej sytuacji finansowej, wciąż przyjmuje wszystkich małych pacjentów W STANIE ZAGROŻENIA ŻYCIA". Podkreślenie pochodzi oczywiście ode mnie, w oryginale było oczywiście odwrotnie, ostatnia część zdania pozostawała mało wyakcentowana, znikała właściwie, tak, aby u mniej czujnemu telewidzowi pozostało w uszach "CZD przyjmuje wszystkich...".