centrum monitoringu

Artykuły - Centrum monitoringu (4)

 • Czy posłowie zamkną nam usta?

  Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich i Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP zaapelowały do pracowników administracji publicznej o niekorzystanie z możliwości ograniczania dostępu do informacji publicznej.
 • Stanowienie prawa w Polsce pozostawia wiele do życzenia

  Stanowienie prawa w Polsce pozostawia wiele do życzenia

  W siedzibie Pracodawców RP odbyła się konferencja, poświęcona problemowi stanowienia prawa w Polsce. Podczas spotkania Pracodawcy RP przedstawili niezwykle krytyczny raport na ten temat, przygotowany przez Centrum Monitoringu Legislacji Pracodawców RP. Przedstawiono także case studies dotyczące konkretnych przypadków ustaw przyjętych z rażącym naruszeniem prawa.
 • Stop wzajemnym atakom

  Stop wzajemnym atakom

  Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich oraz Centrum Monitoringu Wolności Prasy apelują do ludzi mediów o zaniechanie wzajemnych ataków, które w przyszłości spowodują, że środowisko dziennikarskie będzie coraz słabsze i podatne na ataki.
 • Crowley buduje system monitorowania

  Crowley Data Poland, dostawca rozwiązań transmisji danych i głosu, wygrał przetarg ogłoszony przez Urząd Miasta Radomia na opracowanie i wdrożenie systemu monitorowania wizyjnego starówki. Na terenie Miasta Kazimierzowskiego w ciągu najbliższego roku zostanie zainstalowanych siedem kamer. Kontrakt operatora uwzględnia także montaż urządzeń do odczytu i rejestracji obrazu w miejskim centrum monitoringu.