cennik

Artykuły - Cennik (28)

 • Hyundai Tucson wyceniony w Polsce

  Hyundai Tucson wyceniony w Polsce

  Następca modelu ix35 trafił do sprzedaży w naszym kraju. Dostępny jest w pięciu wersjach silnikowych i czterech wyposażeniowych.
 • Od środy obowiązuje nowy cennik biletów Przewozów Regionalnych

  Od środy obowiązuje nowy cennik biletów Przewozów Regionalnych

  W Przewozach Regionalnych obowiązuje od środy nowy cennik biletów. Zmieniły się ceny biletów jednorazowych pociągów dalekobieżnych. Średnio koszt przejazdu międzywojewódzkimi pociągami InterRegio wzrósł o 90 groszy.
 • UOKiK ostrzega: Nie daj się nabrać na te ceny

  UOKiK ostrzega: Nie daj się nabrać na te ceny

  Zdaniem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów do głównych grzechów naszych przedsiębiorców należy brak rzetelnych i wywieszonych cenników wykonywanych usług oraz sprzedaż niewłaściwie oznakowanych produktów.
 • Cennik drogich SMS-ów!

  Terapeuci uzależnień twierdzą, że liczba uzależnionych od czegoś ludzi stale rośnie. Do poradni zgłaszają się ludzie, którzy dziennie mogą wysłać nawet 700 SMS-ów.
 • RWE i Vattenfall muszą ustalać cennik z URE

  RWE i Vattenfall muszą ustalać cennik z URE

  Decyzją prezesa Urzędu Regulacji Energetyki firmy RWE Polska i Vattenfall Sales Poland nie mogą już samodzielnie zmieniać swoich cenników dla gospodarstw domowych - powiedziała we wtorek PAP rzeczniczka URE Agnieszka Głośniewska.
 • Neostrada: Nowy cennik, tańsze utrzymanie łącza

  Neostrada: Nowy cennik, tańsze utrzymanie łącza

  Telekomunikacja Polska w korespondencji kierowanej do klientów informuje o wprowadzeniu zmian w cennikach usługi Neostrada. Wśród zmian pojawiła się niższa opłata za utrzymanie łącza.
 • Dziennikarki naraziły się władzom cerkiewnym

  Dziennikarki naraziły się władzom cerkiewnym

  Odeska eparchia (odpowiednik diecezji) Kościoła Prawosławnego Patriarchatu Moskiewskiego poprosiła swych kapłanów i wiernych o modlitwę w intencji zesłania wszelkich "bied i chorób" na trzy miejscowe dziennikarki, które opublikowały w prasie cennik usług religijnych świadczonych w cerkwiach.
 • Nadchodzą poważne upusty cenowe

  Nadchodzą poważne upusty cenowe

  Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków-Balice wprowadził od poniedziałku nowy cennik opłat lotniskowych. Obniża on opłatę pasażerską pobieraną od przewoźników oraz wydłuża czas bezpłatnego postoju samolotu na płycie lotniska.
 • Będzie wojna o cennik

  Będzie wojna o cennik

  Wojewoda małopolski Jerzy Miller uznał za bezprzedmiotową uchwałę Rady Miasta Krakowa wprowadzającą na terenie miasta jedną strefę taryfową dla taksówek. Uchwała jest nieważna, bo radni nie uchwalili żadnego cennika.
 • TP zmienia cenniki

  TP zmienia cenniki

  Telekomunikacja Polska przedłożyła do zatwierdzenia projekty zmiany kilku ze swoich cenników.

Filmy - Cennik (1)

 • Ceny usług medycznych w Polsce będą rosnąć

  Za 3–4 dekady Polacy będą drugim lub trzecim najstarszym społeczeństwem w UE. To oznacza skokowy wzrost kosztów opieki medycznej, która w przypadku osób przed 65 rokiem życia szacowana jest na średnio 1,2 tys. zł rocznie, zaś powyżej tego wieku – na 3,5 tys. zł. W dodatku w Polsce brakuje lekarzy i pielęgniarek, aby powstrzymać personel medyczny przed emigracją, trzeba podnieść mu wynagrodzenia. – W Polsce, w odróżnieniu od wielu innych krajów Unii Europejskiej czy na świecie, bardzo silnie na koszty leczenia przez najbliższe lata będzie wpływać czynnik demograficzny. Jesteśmy społeczeństwem, które we wskaźniku dzietności jest klasyfikowane na 212. miejscu spośród 240 państw – mówi Łukasz Zalicki, partner EY. – Przez to, że mamy tak niską dzietność, tempo starzenia będzie bardzo wysokie. W perspektywie najbliższych 30–40 lat będziemy drugim albo trzecim najstarszym społeczeństwem Unii Europejskiej.