Celebrity Splash!

Artykuły - Celebrity Splash! (30)

 • Nie będzie drugiej edycji "Celebrity Splash"

  Nie będzie drugiej edycji "Celebrity Splash"

  Show "Celebrity Splash" nie wróci w 2016 roku do ramówki Polsatu - nieoficjalnie dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.
 • "Celebrity Splash!": Andrzej Szczęsny najlepszy!

  "Celebrity Splash!": Andrzej Szczęsny najlepszy!

  Paraolimpijczyk Andrzej Szczęsny został zwycięzcą pierwszej edycji programu "Celebrity Splash!". W finale, który odbył się w sobotę, 25 kwietnia, pokonał Julię Wróblewską, Saszan i Misheel Jargalsaikhan.
 • "Celebrity Splash!": Misheel Jargalsaikhan skacze z 10 metrów

  "Celebrity Splash!": Misheel Jargalsaikhan skacze z 10 metrów

  Do finału "Celebrity Splash!" pozostały już tylko trzy dni! Wśród najlepszych uczestników jest Misheel Jargalsaikhan, która jeszcze kilka tygodni wcześniej w trakcie treningów często... upadała na twarz.
 • "Celebrity Splash!": Co nas czeka w finale?

  "Celebrity Splash!": Co nas czeka w finale?

  Już w najbliższą sobotę, 25 kwietnia, finał "Celebrity Splash!" Z 24 gwiazd, które zobaczyliśmy w programie w finale powalczą cztery najlepsze: wokalistka Saszan, paraolimpijczyk Andrzej Szczęsny i aktorki Julia Wróblewska oraz Misheel Jargalsaikhan.
 • "Celebrity Splash": Ekstremalne skoki półfinalistów

  "Celebrity Splash": Ekstremalne skoki półfinalistów

  W sobotę o godz. 20 w Polsacie wszystkich widzów spragnionych mocnych wrażeń w "Celebrity Splash!" czeka emocjonujący półfinał.
 • "Celebrity Splash!": Adam Kraśko nie trenuje

  "Celebrity Splash!": Adam Kraśko nie trenuje

  Dlaczego Adam Kraśko opuszcza treningi przed półfinałem "Celebrity Splash!" Czyżby nie zależało mu na zwycięstwie w programie?
 • "Celebrity Splash!": Non stop posiniaczeni

  "Celebrity Splash!": Non stop posiniaczeni

  Już wiemy że występy w "Celebrity Splash!" do bezbolesnych nie należą...
 • Misheel Jargalsaikhan: Polska to mój drugi dom

  Misheel Jargalsaikhan: Polska to mój drugi dom

  Ze wszystkich gwiazd serialu "Rodzina zastępcza" Misheel Jargalsaikhan była najmniej rozpoznawalna medialnie. Teraz, dzięki występowi w "Celebrity Splash", urodzona w Mongolii dziewczyna po raz pierwszy znalazła się w centrum uwagi.
 • Andrzej Młynarczyk zakochany?

  Andrzej Młynarczyk zakochany?

  Jako jedyny uczestnik "Celebrity Splash!" wykonał dwa skoki w dwóch różnych drużynach. Skorzystał z tej drugiej szansy i awansował do ćwierćfinału. W sobotę wywalczył już półfinał, stając się jednym z faworytów programu.
 • "Celebrity Splash!": Adam Kraśko szykuje skok życia

  "Celebrity Splash!": Adam Kraśko szykuje skok życia

  Adam Kraśko, czyli najsławniejszy rolnik w Polsce, w sobotę będzie skakał w ćwierćfinale "Celebrity Splash!". Nietypowy skoczek zdradza, że przygotowuje coś specjalnego.

Filmy - Celebrity Splash! (2)

 • "Celebrity Splash!": Skoki finalistów

  Już w sobotę, 25 kwietnia, wielki finał „Celebrity Splash!”, w którym powalczą 4 gwiazdy: wokalistka Saszan, paraolimpijczyk Andrzej Szczęsny i aktorki Julia Wróblewska oraz Misheel Jargalsaikhan. Zobaczcie ich ostatnie, nie zawsze udane próby przed ostatnim odcinkiem show.
 • „Celebrity Splash!” Misheel Jargalsaikhan skacze z 10 metrów!

  Do finału „Celebrity Splash!” pozostały już tylko trzy dni! Wśród najlepszych uczestników jest Misheel Jargalsaikhan, która jeszcze kilka tygodni wcześniej w trakcie treningów często upadała na twarz. Dziś, dzięki ogromnemu wysiłkowi jaki włożyła w treningi, jest jedyną uczestniczką show, która skacze z dziesięciometrowej wieży! Co więcej, jako jedyna dostała od jurorów komplet – 30 punktów w półfinale. Nic dziwnego! Jaskółka w jej wykonaniu jest perfekcyjna.