celebrity splash

Artykuły - Celebrity splash (9)

Filmy - Celebrity splash (7)

 • „Celebrity Splash!” Misheel Jargalsaikhan skacze z 10 metrów!

  Do finału „Celebrity Splash!” pozostały już tylko trzy dni! Wśród najlepszych uczestników jest Misheel Jargalsaikhan, która jeszcze kilka tygodni wcześniej w trakcie treningów często upadała na twarz. Dziś, dzięki ogromnemu wysiłkowi jaki włożyła w treningi, jest jedyną uczestniczką show, która skacze z dziesięciometrowej wieży! Co więcej, jako jedyna dostała od jurorów komplet – 30 punktów w półfinale. Nic dziwnego! Jaskółka w jej wykonaniu jest perfekcyjna.
 • „Celebrity Splash” Ekstremalne skoki półfinalistów

  W sobotę o godz. 20 w Polsacie wszystkich widzów spragnionych mocnych wrażeń w "Celebrity Splash!" czeka emocjonujący półfinał. W programie zobaczymy ośmioro uczestników: Adama Kraśko, Andrzeja Młynarczyka, Radosława Liszewskiego, Saszan, Andrzeja Suprona, Andrzeja Szczęsnego, Misheel Jargalsaikhan i Julkę Wróblewską. Tylko czterech z nich awansuje do finału. Zobaczcie ich ekstremalne skoki z ostatnich treningów tuż przed odcinkiem półfinałowym.
 • „Celebrity Splash”: Łzy Adama Kraśko

  W sobotnim półfinale wystąpi dzięki głosom wspierających go widzów, gdyż jurorzy zazwyczaj nie zostawiają na nim suchej nitki. - Trener jest dla mnie jak ojciec, produkcja jak matka, a współuczestnicy jak dobre rodzeństwo. Tu są łzy (...). Myślę, że nie zawiodę publiczności, trenera grupy i tych ludzi, którzy we mnie wierzą! - powiedział Adam Kraśko.
 • Adam Kraśko wciąż szuka żony

  Adam Kraśko – najpopularniejszy rolnik w Polsce, wystąpi w sobotnim ćwierćfinale „Celebrity Splash!”. Zanim do tego dojdzie, odpowiedział na kilka pytań najczęściej zadawanych przez internautów.