ccc

Artykuły - Ccc (271)

 • Zielona strategia CCC

  Zielona strategia CCC

  CCC chce minimalizować negatywny wpływ działalności firmy na otoczenie. Spółka zapowiada m.in. zmniejszenie zużycia energii, zredukowanie odpadów i włączanie się w gospodarkę obiegu zamkniętego. Spółka wycofała z użycia plastikowe torby. Uruchamia też pilotażowy program zbiórki starego obuwia, by część elementów odzyskiwać, a inne bezpiecznie utylizować.
 • CCC: Ruch w sklepach o połowę mniejszy

  CCC: Ruch w sklepach o połowę mniejszy

  Grupa CCC szacuje, że ruch w należących do sieci sklepach po otwarciu galerii handlowych i po dwóch tygodniach działania mniejszych salonów w retail parkach jest średnio o połowę niższy niż rok wcześniej.
 • CCC otworzyło prawie 500 sklepów w Polsce

  CCC otworzyło prawie 500 sklepów w Polsce

  Grupa CCC otworzyła już 470 sklepów w Polsce i 173 w Europie. Spółka zapowiada akcje rabatowe dla klientów w sklepach stacjonarnych. Ruch jest mniejszy niż przed kryzysem, ale spółka liczy, że stopniowo wizyt w sklepach stacjonarnych będzie coraz więcej.
 • Kolarze CCC bronią się przed radykalną obniżką zarobków

  Kolarze CCC bronią się przed radykalną obniżką zarobków

  Kolarze polskiej grupy zawodowej CCC bronią się przed radykalną obniżką zarobków i wysunęli własną ofertę uregulowania kwestii finansowych. Negocjacje w tej sprawie trwają - ujawnił portal cyclingnews.com.
 • Kolarstwo. Victor de la Parte z CCC zakończył sezon

  Kolarstwo. Victor de la Parte z CCC zakończył sezon

  Lider polskiej grupy CCC w trwającym wyścigu Vuelta a Espana Victor de la Parte, który w czwartek na szóstym etapie miał wypadek i musiał się wycofać, nie wystartuje już w tym sezonie. Obrażenia hiszpańskiego kolarza nie wymagają jednak operacji.
 • Polski lider obuwniczy przejmuje udziały w HR Group

  Polski lider obuwniczy przejmuje udziały w HR Group

  Greenberg Traurig, przy udziale swoich biur w Warszawie i Berlinie, reprezentował CCC S.A. w transakcji dotyczącej rozpoczęcia współpracy biznesowej i kapitałowej z HR Group. HR Group to druga największa wyspecjalizowana sieć sprzedaży obuwia w Niemczech.
 • CCC chce przejąć Gino Rossi S.A.

  CCC chce przejąć Gino Rossi S.A.

  Greenberg Traurig reprezentuje CCC S.A. w związku z ogłoszonym wezwaniem do sprzedaży 100% akcji Gino Rossi S.A., zawarciem z bankiem PKO BP S.A. warunkowej umowy sprzedaży wierzytelności spółki Gino Rossi S.A. oraz zawarciem umów w niektórymi akcjonariuszami tej spółki dotyczącymi zobowiązania do złożenia zapisu w wezwaniu.
 • Gino Rossi i CCC jednoczą siły. Razem chcą podbijać świat

  Gino Rossi i CCC jednoczą siły. Razem chcą podbijać świat

  Gino Rossi i CCC podpisały trzyletnią umowę o współpracy. Obie firmy spodziewają się licznych korzyści.
 • CCC nie jest już sponsorem Polskiego Związku Kolarskiego

  CCC nie jest już sponsorem Polskiego Związku Kolarskiego

  Polski Związek Kolarski stracił poważnego sponsora. Firma CCC zrezygnowała z dalszej współpracy ze związkiem. Powodem jest konflikt prezesa spółki Dariusza Miłka z szefem kolarskiej centrali Dariuszem Banaszkiem.
 • Grupa CCC podtrzymuje ambitne plany

  Grupa CCC podtrzymuje ambitne plany

  CCC przedstawiło dziś najnowsze miesięczne dane sprzedażowe. Spółka podtrzymuje, że celem jej jest ponad 4 mld zł przychodów. Zarząd szykuje emisję obligacji zamiennych o wartości 100 mln euro i liczy powiększenie powierzchni handlowej grupy o ponad 100 tys. m kw.