Catherine Ashton

Synonimy:
Ashton,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Catherine Ashton (81)

 • Mila Kunis - droga do krainy marzeń

  Mila Kunis - droga do krainy marzeń

  Zanim zostanie mamą, zdąży jeszcze uratować świat. Gdzie? W najnowszym filmie science fiction „Jupiter: Intronizacja”. Już w lipcu premiera! W życiu prywatnym również wiele się dzieje: przed nią macierzyństwo i prawdopodobnie również ślub z Ashtonem Kutcherem.
 • UE: Ashton wzywa do zatrzymania przemocy na Ukrainie

  UE: Ashton wzywa do zatrzymania przemocy na Ukrainie

  Strony porozumienia z Genewy ws. Ukrainy muszą zapewnić jego pełne wdrożenie, wraz z użyciem swoich wpływów, by zatrzymać przemoc i prowokacje oraz skłonić nielegalne uzbrojone grupy do złożenia broni - oświadczyła szefowa unijnej dyplomacji Catherine Ashton.
 • UE wzywa Rosję do wycofania wojsk. Oświadczenie Ashton

  UE wzywa Rosję do wycofania wojsk. Oświadczenie Ashton

  UE wezwała w niedzielę Rosję do zaprzestania wszelkich działań mających na celu destabilizację Ukrainy, samą zaś Ukrainę zachęca do tego, aby nadal wykazywała umiarkowanie w operacjach mających na celu przywracanie funkcjonowania jej lokalnych władz.
 • Przywódcy UE gratulują Stoltenbergowi

  Przywódcy UE gratulują Stoltenbergowi

  "Idealnie przygotowany do kierowania NATO w tym kluczowym czasie, pełnym wyzwań" - tak o Jensie Stoltenbergu napisała Catherine Ashton.
 • Włoska prasa: Większa rola dla Polski w UE, stanowisko dla Sikorskiego

  Włoska prasa: Większa rola dla Polski w UE, stanowisko dla Sikorskiego

  W Unii Europejskiej rośnie polityczne znaczenie Polski, a w Warszawie - przekonanie o tym, że minister Radosław Sikorski powinien być następcą Catherine Ashton na stanowisku szefa dyplomacji UE - donosi piątkowy magazyn dziennika "Corriere della Sera".
 • UE wzywa Rosję, by nie podejmowała kroków w celu przyłączenia Krymu

  UE wzywa Rosję, by nie podejmowała kroków w celu przyłączenia Krymu

  UE wzywa Rosję, by nie podejmowała kroków prowadzących do przyłączenia Krymu - oświadczyła w poniedziałek szefowa unijnej dyplomacji Catherine Ashton. Jak dodała, UE nie może uznać wyników krymskiego referendum, które jest sprzeczne z konstytucją Ukrainy.
 • Estonia: MSZ potwierdza autentyczność rozmowy szefa dyplomacji z Ashton

  Estonia: MSZ potwierdza autentyczność rozmowy szefa dyplomacji z Ashton

  Szef MSZ Urmas Paet potwierdził autentyczność rozmowy telefonicznej, zamieszczonej w sieci, z szefową dyplomacji UE Catherine Ashton. Relacjonuje w niej opinię, że snajperzy w Kijowie strzelali do obu stron, a mógł za tym stać "ktoś z nowej koalicji".
 • Ashton wzywa Rosję do natychmiastowego wycofania wojsk

  Ashton wzywa Rosję do natychmiastowego wycofania wojsk

  Wzywamy Rosję do natychmiastowego wycofania swoich żołnierzy do miejsc, gdzie na stałe przebywają na podstawie porozumienia o stacjonowaniu Floty Czarnomorskiej na Krymie - powiedziała dziś szefowa unijnej dyplomacji Catherine Ashton.
 • Ashton: Działania Rosji to nieuzasadniona eskalacja napięć

  Ashton: Działania Rosji to nieuzasadniona eskalacja napięć

  Szefowa unijnej dyplomacji Catherine Ashton potępiła dziś działania Rosji w związku z sytuacją na Krymie. - To nieuzasadniona eskalacja napięć - oświadczyła Ashton, apelując do Rosji, by nie rozmieszczała wojsk na terytorium Ukrainy.
 • ​UE: 6 marca spotkanie Ashton z Ławrowem ws. Ukrainy

  ​UE: 6 marca spotkanie Ashton z Ławrowem ws. Ukrainy

  Szefowa unijnej dyplomacji Catherine Ashton w poniedziałek po raz kolejny będzie Kijowie, a 6 marca spotka się w Rzymie z ministrem spraw zagranicznych Rosji Siergiejem Ławrowem, z którym będzie rozmawiać o Ukrainie - podały w środę służby prasowe Ashton.