Caterpillar

Artykuły - Caterpillar (12)

 • Caterpillar na jesień: Kolor i komfort

  Caterpillar na jesień: Kolor i komfort

  Intensywne kolory nowego Colorado, najbardziej charakterystycznego modelu, który w tym roku obchodzi 25 urodziny to coś, co najbardziej rzuca się w oczy. Oprócz niego w ofercie znalazły się wygodne i funkcjonalne męskie modele w stonowanych barwach, w sam raz do miejskich eskapad.
 • Caterpillar - wrzuć na wiosenny luz

  Caterpillar - wrzuć na wiosenny luz

  Z utęsknieniem czekacie na wiosnę i lato? Chcecie się już pozbyć ciężkich zimowych butów? Caterpillar ma coś odpowiedniego.
 • Amerykańska firma Caterpillar pozbędzie się ponad 10 tysięcy osób

  Amerykańska firma Caterpillar pozbędzie się ponad 10 tysięcy osób

  Caterpillar, producent sprzętu budowlanego i górniczego, planuje zmniejszenie swojej załogi o 10 tysięcy pracowników do 2018 r.
 • Akcesoria CAT - z nimi przetrwasz jesień

  Akcesoria CAT - z nimi przetrwasz jesień

  Powrót do szkoły, na uczelnię czy do pracy – jesień to najlepszy moment na zakup nowego plecaka lub torby. Po wakacjach jest w czym wybierać, warto więc zapoznać się z nową kolekcją marki Caterpillar.
 • CAT na jesień: Komfort, swoboda i styl

  CAT na jesień: Komfort, swoboda i styl

  Modele uniwersalne, buty na każdą okazję, a nade wszystko komfort. CAT zaprezentował swoją nową kolekcję na jesień i zimę.
 • Cat B15Q - wytrzymały smartfon Caterpillar

  Cat B15Q - wytrzymały smartfon Caterpillar

  Cat B15Q, najnowszy smartfon Caterpillar, debiutuje na polskim rynku. Jest to pierwszy tak odporny smatfon z najnowszą wersją Android 4.4 KitKat, wyposażony w unikalne funkcje: Wet Finger Tracking czy... system śledzenia rekinów.
 • Zawarcie umowy z Caterpillar Global Mining sp. z o.o. oraz Wielkość obrotów z Caterpillar Global Mining Europe GmbH i jego spółkami zależnymi na wartość umowy znaczącej

  Raport bieżący nr 12/2013Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresoweZarząd LW BOGDANKA S.A. z siedzibą w Bogdance ("Spółka”, "Zamawiający”) informuje, iż w dniu 16.04.2013 r. zawarł z Caterpillar Global Mining sp. z o.o. ul. Fabryczna 6, 41-404 Mysłowice umowę na dostawę fabrycznie nowych części zamiennych do kompleksów strugowych produkcji BUCYRUS i CATERPILLAR pracujących w podziemnych zakładach górniczych wydobywają
 • Światowy gigant zwolnił już 34 tys. pracowników!

  Światowy gigant zwolnił już 34 tys. pracowników!

  Caterpillar Inc. - największy na świecie producent urządzeń dla budownictwa i górnictwa - zwolni w USA 2500 osób. Zatrudni też z powrotem 550 innych robotników, których uprzednio zwolnił. W czasie recesji w całym świecie firma zwolniła już w sumie 34 tys. osób (planowano 22 tys.). Akcje w Nowym Jorku (składnik indeksu DJIA, parkiet NYSE) wpierw urosły o 2 proc. aby potem spaść o 0,92 proc.
 • Potentat zwolni 20 tysięcy?

  Amerykańska firma Caterpillar, jeden z największych producentów maszyn budowlanych, ogłosiła w poniedziałek, że zamierza zwolnić około 20 tys. pracowników na całym świecie, aby stawić czoło "bardzo ciężkim czasom".
 • USA: Koniec hossy na Wall Street?

  USA: Koniec hossy na Wall Street?

  Znaczny spadek akcji czołowego producenta ciężkiego sprzętu budowlanego i górniczego Caterpillar Inc. (o 14,5 proc.) ostudził w piątek optymizm inwestorów i spowodował, że indeks Dow Jones zakończył dzień niewielką obniżką. Stało się tak mimo dobrych wyników innych firm i spadku cen ropy.