Cate Blanchett

Synonimy:
Blanchett Cate,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Cate Blanchett (170)

 • Cate Blanchett wyróżniona na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos

  Cate Blanchett wyróżniona na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos

  Cate Blanchett znalazła się wśród wyróżnionych na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos. Przyznano tam Kryształową Nagrodę za działalność humanitarną oraz na rzecz praw człowieka. Otrzymali ją: Cate Blanchett, Elton John i gwiazdor Bollywood Shah Rukh Khan. Blanchett znana jest ze swojej działalności w ONZ. Wiosną 2016 roku została Ambasadorem Dobrej Woli UNHCR, czyli agencji do spraw uchodźców.
 • Cate Blanchett stanie na czele jury w Cannes

  Cate Blanchett stanie na czele jury w Cannes

  Dwukrotna laureatka Oscara Cate Blanchett będzie przewodniczyć jury tegorocznej, 71. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes - ogłosili organizatorzy. Australijska aktorka to 12. kobieta na czele jury w historii festiwalu.
 • Cate Blanchett w złotej sukni

  Cate Blanchett w złotej sukni

  Cate Blanchett jest jedną z najbardziej utalentowanych i najbardziej rozpoznawalnych australijskich aktorek. 48-latka ma na swoim koncie imponującą liczbę ról, z czego dwie zostały nagrodzone Oscarem.
 • Cate Blanchett: Topór w grdykę i do domu!

  Cate Blanchett: Topór w grdykę i do domu!

  Cate Blanchett nie boi się nowych wyzwań. Popularna aktorka zagrała właśnie w filmie "Thor: Ragnarok" (na ekranach kin od 25 października). W takiej roli jeszcze jej nie widzieliście!
 • T-Mobile Nowe Horyzonty: Trzynaście wcieleń Cate Blanchett

  T-Mobile Nowe Horyzonty: Trzynaście wcieleń Cate Blanchett

  Rozpoczęła się sprzedaż biletów na "Manifesto" Juliana Rosefeldta - "aktorski master class w wykonaniu Cate Blanchett", jak napisał branżowy "IndieWire" po premierze filmu na festiwalu Sundance. Laureatka Oscara wciela się tu bowiem w aż trzynaście różnych postaci: gospodyni domowej, nauczycielki, robotnicy, wdowy, wokalistki punkowego zespołu, bezdomnego mężczyzny czy reporterki telewizyjnej.
 • Cate Blanchett w instalacji "Manifesto"

  Cate Blanchett w instalacji "Manifesto"

  Najpopularniejszą instalacją artystyczną w Nowym Jorku jest zestaw prezentowanych symultanicznie 13 filmów "Manifesto" Juliana Rosefeldta. Pochwały zbiera za mistrzowski popis występująca w nich Cate Blanchett.
 • "Ocean's 8": Kobieca wersja "Ocean's Eleven"

  "Ocean's 8": Kobieca wersja "Ocean's Eleven"

  W Nowym Jorku trwają zdjęcia do filmu "Ocean's 8", który ma być kobiecą wersją słynnego kinowego hitu Stevena Soderbergha z 2001 roku "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra".
 • Massive Attack i Cate Blanchett w teledysku "The Spoils"

  Massive Attack i Cate Blanchett w teledysku "The Spoils"

  Poniżej możecie zobaczyć minimalistyczny i wciągający teledysk "The Spoils" grupy Massive Attack, w którym zagrała popularna aktorka Cate Blanchett.
 • Cate Blanchett w nowym teledysku Massive Attack

  Cate Blanchett w nowym teledysku Massive Attack

  Cate Blanchett wystąpiła w teledysku do nowego utworu Massive Attack "The Spolis". Autorem klipu jest John Hillcoat.
 • Rozdano nagrody Gildii Kostiumologów. Blanchett i Tarantino docenieni

  Rozdano nagrody Gildii Kostiumologów. Blanchett i Tarantino docenieni

  We wtorek, 23 lutego, w Los Angeles po raz 18. rozdano nagrody Amerykańskiej Gildii Kostiumologów. Podczas gali specjalne nagrody otrzymali aktorka Cate Blanchett i reżyser Quentin Tarantino.

Zdjęcia - Cate Blanchett (4)

 • film.interia.pl
  Najlepiej zarabiające aktorki 2017
 • film.interia.pl
  Oscary 2016: Najlepsze kreacje

Filmy - Cate Blanchett (1)

 • "Hobbit: Niezwykła podróż"

  Peter Jackson powraca do Śródziemia! "Hobbit: Niezwykła podróż" to opowieść o wydarzeniach, które doprowadziły do odnalezienia Pierścienia. Bilbo Baggins wyrusza wraz z Gandalfem i kompanią krasnoludów na wyprawę, której celem jest pokonanie smoka Smauga i odebranie mu prastarej krasnoludzkiej siedziby, Samotnej Góry.