Cate Blanchett

Synonimy:
Blanchett Cate,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Cate Blanchett (99)

 • Cate Blanchett na festiwalu w Wenecji nosi stare kreacje

  Cate Blanchett na festiwalu w Wenecji nosi stare kreacje

  Przewodnicząca jury tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji zdążyła już zachwycić na czerwonym dywanie dwiema zjawiskowymi stylizacjami. Co ciekawe, nie są to stroje zaprojektowane specjalnie na tę okazję. Blanchett chce w ten sposób propagować ideę zrównoważonej mody. Kreacje gwiazdy wylądują wkrótce na aukcji, z której dochód zostanie przekazany na cele charytatywne.
 • Cate Blanchett: Kobieta z brodą

  Cate Blanchett: Kobieta z brodą

  Fanom ekranizacji kultowej prozy J.R.R. Tolkiena Cate Blanchett na zawsze kojarzyć się będzie z dostojną elfką Galadrielą. W udzielonym niedawno wywiadzie aktorka wyznała, że była blisko zagrania w filmie "Hobbit: Niezwykła podróż" kobiety krasnoluda. Co ciekawe, sama wyszła z tą propozycją, gdyż było to jej marzenie.
 • Nowe role Cate Blanchett

  Nowe role Cate Blanchett

  Koniec pandemii COVID-19 wiązał się będzie dla Cate Blanchett z kilkoma nowymi wyzwaniami aktorskimi. Chcą ją bowiem zatrudnić dwaj reżyserzy, którzy pracują właśnie nad swoimi kolejnymiiprojektami filmowymi. Dwukrotna zdobywczyni Oscara ma też w planach występ w ekranizacji gry komputerowej "Borderlands".
 • Cate Blanchett zagra postać z kultowej gry komputerowej

  Cate Blanchett zagra postać z kultowej gry komputerowej

  Trwają prace nad przeniesieniem wydanej w 2009 roku gry komputerowej "Borderlands" na duży ekran. Wszystko wskazuje na to, że jedną z ról zagra laureatka dwóch Oscarów za role w filmach "Aviator" i "Blue Jasmine", Cate Blanchett.
 • "Mrs. America": Cate Blanchett walczy z feminizmem

  "Mrs. America": Cate Blanchett walczy z feminizmem

  "Mrs. America" to serial z dwukrotną laureatką Nagrody Akademii Cate Blanchett w roli Phyllis Schlafly - konserwatywnej aktywistki, która walczyła z feminizmem drugiej fali. Premiera serialu odbędzie się w HBO GO w najbliższą sobotę, 18 kwietnia. Emisja na antenie HBO zaplanowana została od 1 maja.
 • Cate Blanchett przewodniczącą jury festiwalu w Wenecji

  Cate Blanchett przewodniczącą jury festiwalu w Wenecji

  Australijska aktorka Cate Blanchett będzie przewodniczącą jury głównego konkursu o nagrodę Złotego Lwa na 77. festiwalu filmowym w Wenecji - ogłosiła w czwartek, 17 stycznia, jego dyrekcja. Decyzję podjął szef weneckiego Biennale Paolo Baratta na wniosek dyrektora artystycznego festiwalu Alberto Barbery, który nazwał Blanchett "ikoną współczesnego kina".
 • Cate Blanchett w serialu "Mrs. America"

  Cate Blanchett w serialu "Mrs. America"

  "Nie jestem przeciwniczką kobiet pracujących poza domem. Sprzeciwiam się jednak ruchowi wyzwolenia kobiet" - deklaruje główna bohaterka serialu "Mrs. America" Phyllis Schlafly, którą gra Cate Blanchett. W sieci opublikowano właśnie zwiastun tego serialu wyprodukowanego przez stację FX.
 • Cate Blanchett: Utalentowana statystka

  Cate Blanchett: Utalentowana statystka

  W tym tygodniu na ekrany polskich kin wchodzi nowy film z udziałem Cate Blanchett - komediodramat Richarda Linklatera "Gdzie jesteś, Bernadette". Z pewnością po raz kolejny udowodni w nim, że jest jedną z najwybitniejszych współczesnych aktorek.
 • Cate Blanchett: Rodzina trzyma ją w pionie

  Cate Blanchett: Rodzina trzyma ją w pionie

  Jedna z najlepszych współczesnych aktorek jeszcze bardziej niż ze swoich nagród - wśród których są dwa Oscary - dumna jest ze swoich dzieci. Cate Blanchett, mając czworo pociech, udowadnia, że wielka kariera nie wyklucza życia rodzinnego.
 • Cate Blanchett: Rodzina trzyma ją w pionie

  Cate Blanchett: Rodzina trzyma ją w pionie

  Jedna z najlepszych współczesnych aktorek jeszcze bardziej niż ze swoich nagród - wśród których są dwa Oscary - dumna jest ze swoich dzieci. Cate Blanchett, mając czworo dzieci, udowadnia, że wielka kariera nie wyklucza życia rodzinnego.

Zdjęcia - Cate Blanchett (2)

 • film.interia.pl
  Najlepiej zarabiające aktorki 2017
 • film.interia.pl
  Oscary 2016: Najlepsze kreacje

Filmy - Cate Blanchett (1)

 • "Hobbit: Niezwykła podróż"

  Peter Jackson powraca do Śródziemia! "Hobbit: Niezwykła podróż" to opowieść o wydarzeniach, które doprowadziły do odnalezienia Pierścienia. Bilbo Baggins wyrusza wraz z Gandalfem i kompanią krasnoludów na wyprawę, której celem jest pokonanie smoka Smauga i odebranie mu prastarej krasnoludzkiej siedziby, Samotnej Góry.