Fakty - casting

Artykuły - Casting (8)

 • Dziwny casting przed Euro 2012

  Tajemnicza agencja pod pretekstem projektu Euro 2012 usiłuje zdobyć fotografie i dane nastolatek - ustaliła "Rzeczpospolita".
 • W PiS casting na spin doktora

  W PiS casting na spin doktora

  W Prawie i Sprawiedliwości trwa rywalizacja o stanowiska spin doktora, który w przygotowaniach do przyszłorocznych wyborów parlamentarnych zastąpi speców od kampanii Adama Bielana i Michała Kamińskiego - dowiedziała się "Rzeczpospolita".
 • "Casting na zboczeńca" w szkolnej lekturze

  "Casting na zboczeńca" w szkolnej lekturze

  Minister edukacji Katarzyna Hall chce umieścić w kanonie lektur książkę, w której dzieci przeprowadzają "casting na zboczeńca" - donosi "Nasz Dziennik".
 • Londyn zachwycony urodą Polki

  Londyn zachwycony urodą Polki

  Zaskoczenie było ogromne! Ola po otrzymaniu zaproszenia na casting Miss London 2008 nie spodziewała się wiele. Kolejna próba, kolejne rozmowy - casting jak casting, jeszcze jeden w tygodniu życia tancerki-modelki. Czasem warto chodzić nawet na te pozornie absurdalne.
 • Casting na wariata

  Casting na wariata

  Według badań, 70 procent Polaków całą swoją wiedzę o świecie czerpie z telewizji.
 • Casting na śledczego

  Casting na śledczego

  Prezydium Sejmu wykluczyło dzisiaj szefa Samoobrony Andrzeja Leppera z listy kandydatów do nowej komisji śledczej ds. prywatyzacji PZU. Zastrzeżenia do tej kandydatury zgłosiły kluby SdPl, PO i SLD.
 • "Casting" na premiera

  "Casting" na premiera

  Do środy został przesunięty termin zgłaszania kandydatów Sejmu na premiera. Klęski urodzaju jednak nie ma. Nawet SLD nie proponuje Marka Belki. Alternatywy dla prezydenckiego kandydata nie znalazła opozycja.
 • Ludzie o wyrazistych twarzach poszukiwani

  "Poszukujemy ludzi o wyrazistych twarzach, na których życie odcisnęło swoje piętno" - ogłoszenie tej treści zwróciło uwagę reporterki RMF Agnieszki Pietrzak, która postanowiła się dowiedzieć co się pod nim kryje. Okazało się, że chodzi o casting do najnowszego filmu australijskiego reżysera, Petera Weira "The Far Side of the World", znanego z takich obrazów jak: "Piknik pod wiszącą skałą", "Stowarzyszenie Umarłych Poetów" czy "Truman Show".