Kobieta - casting

Artykuły - Casting (6)

 • Księga Burz – poszukiwani odtwórców głównych ról!

  Księga Burz – poszukiwani odtwórców głównych ról!

  Wiosną 2017 ukaże się nowa powieść fantastyczna dla młodzieży: „Księga Burz”. Wydawnictwo poszukuje osób, które wcielą się w jej bohaterów.
 • Jak przygotować dziecko do pracy w show-biznesie

  Jak przygotować dziecko do pracy w show-biznesie

  Trener personalny dzieci, Małgorzata Opczowska założyła Akademię Małego Mówcy - miejsce, gdzie odbywają się warsztaty przygotowujące najmłodszych do castingów do filmów czy reklam. - Akademia ma zwalczyć nieśmiałość u dzieci - zaznaczyła Opczowska w studiu "Dzień Dobry TVN". Lena Topyła, matka Maxima, który zagrał epizod w serialu "Lekarze", opowiedziała jak zaczęła się medialna przygoda jej syna. - Kiedy Maxim miał 4 lat
 • Czy show biznes jest dla dzieci?

  Czy show biznes jest dla dzieci?

  Gość specjalny Justyna Sieńczyłło i Artur Pontek
 • Casting na tatusia

  Casting na tatusia

  Mają świetną pracę, mieszkania, zagraniczne wycieczki. Czegoś im jednak w życiu brakuje. Dziecka? Przecież można je sobie zrobić! Wystarczy zorganizować "casting" i wybrać najlepszy materiał genetyczny.
 • Róża w świecie modelingu

  Chodzenie po wybiegu i bycie oglądaną przez innych było dla mnie nie do pomyślenia - mówi Róża Kopczyńska, jedna z finalistek światowego finału Konkursu Elite Model Look 2005. - Teraz strasznie mi się to wszystko podoba i cieszę się, że poszłam wtedy na casting - wspomina.
 • Casting do Ludowego

  Teatr Ludowy w Krakowie ogłasza casting chłopców o wyglądzie 15-latka do roli Maćka w spektaklu "Piątka gorszej szansy" w reżyserii Małgorzaty Krzysicy. Wymagane umiejętności: śpiew (w stopniu dobrym lub bardzo dobrym), taniec (w stopniu minimum podstawowym).