Castellani

Artykuły - Castellani (143)

 • PlusLiga: Pięć setów w Bełchatowie. Był Castellani

  Mistrz Polski PGE Skra Bełchatów pokonał we własnej hali Jastrzębski Węgiel 3:2 w meczu 2. kolejki PlusLigi. Na tym spotkaniu pojawił się były trener reprezentacji polski i Skry - Daniel Castellani.
 • Brak porozumienia na linii Castellani - PZPS

  Nie doszło do porozumienia między zwolnionym w poniedziałek trenerem reprezentacji siatkarzy Danielem Castellanim a Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. - Rozmowy trwają, na razie nie znaleźliśmy wspólnego mianownika - przyznał Argentyńczyk.
 • Świderek: Nie wezmę udziału w konkursie na trenera reprezentacji

  Alojzy Świderek zapowiedział, że nie weźmie udziału w konkursie na trenera reprezentacji siatkarzy, a na tym stanowisku widzi jedynie obcokrajowca. W poniedziałek ze stanowiska selekcjonera zwolniony został Daniel Castellani.
 • Sylwetka Daniela Castellaniego

  Sylwetka Daniela Castellaniego

  Argentyńczyk Daniel Castellani już dokonał tego, czego nie udało się jego poprzednikom na stanowisku trenera reprezentacji Polski siatkarzy - doprowadził "Biało-czerwonych" do mistrzostwa Europy. Jednak po przegranym z kretesem mundialu we Włoszech stracił pracę.
 • Castellani zwolniony z funkcji selekcjonera siatkarzy

  Selekcjoner reprezentacji Polski siatkarzy Daniel Castellani został zwolniony - poinformował w poniedziałek Mirosław Przedpełski, prezes PZPS. Decyzję podjął rano zarząd związku. Przedpełski próbował powiadomić szkoleniowca przebywającego w ojczyźnie o decyzji, jednak ze względu na różnicę czasu Castellani nie odebrał telefonu. - W tej sytuacji wysłałem mu SMS i podziękowałem za kawał dobrej roboty. Podjęliśmy decyzję słusznie i będziemy jej bronić - powiedział szef polskiej siatkówki.
 • Losy Castellaniego poznamy w poniedziałek

  W przyszły poniedziałek zapadnie decyzja, czy Argentyńczyk Daniel Castellani pozostanie na stanowisku trenera reprezentacji Polski siatkarzy.
 • Winiarski: Castellani zasługuje na drugą szansę

  Winiarski: Castellani zasługuje na drugą szansę

  Michał Winiarski o zakończonych mistrzostwach świata siatkarzy we Włoszech chce jak najszybciej zapomnieć. Sobie nic nie ma do zarzucenia, ale nie obwinia także szkoleniowca Daniela Castellaniego. - Zasługuje na drugą szansę - uważa.
 • Piotr Nowakowski: Daniel Castellani powinien zostać

  Piotr Nowakowski: Daniel Castellani powinien zostać

  W najbliższych dniach rozstrzygną się losy szkoleniowca polskich siatkarzy Daniela Castellaniego, który w poniedziałek przedstawi Wydziałowi Szkolenia PZPS analizę porażki w mistrzostwach świata. "Trener powinien zostać" - uważa środkowy Piotr Nowakowski.
 • Castellani: Najbardziej haniebny mundial

  Argentyński trener reprezentacji polskich siatkarzy Daniel Castellani uznał niedawne mistrzostwa świata we Włoszech za "najbardziej haniebny mundial w historii".
 • Rola faworytów szkodzi polskim siatkarzom

  Co się stało? - zastanawiają się eksperci, dziennikarze i kibice po klęsce polskich siatkarzy w mistrzostwach świata we Włoszech. Miała być walka o medale, a skończyło się na miejscach 13-18. Tego nikt się nie spodziewał. Czy trener Castellani powinien nadal prowadzić naszą reprezentację?

Filmy - Castellani (1)

 • Castellani: Mieliśmy drużynę

  Kluczem do odniesienia zwycięstwa była zgrana grupa. Przede wszystkim mieliśmy drużynę, a nie kilka gwiazd, indywidualistów - powiedział nam Daniel Castellani, trener reprezentacji polskich siatkarzy, którzy w niedzielę wywalczyli tytuł mistrza Europy.