Carlos

Artykuły - Carlos (500)

 • Król Juan Carlos przeszedł operację

  Powodzeniem zakończyła się operacja hiszpańskiego króla Juana Carlosa. Wszczepiono mu protezę lewego stawu biodrowego.
 • Ile zarabia hiszpańska para królewska?

  Ile zarabia hiszpańska para królewska?

  Dzisiaj, po raz pierwszy w dziejach hiszpańskiej monarchii, rodzina królewska ujawniła, na co wydaje prawie 8,5 mln euro, jakie otrzymuje z budżetu państwa.
 • Drugie dożywocie dla słynnego terrorysty Carlosa-Szakala

  Drugie dożywocie dla słynnego terrorysty Carlosa-Szakala

  Sąd we Francji w czwartek skazał terrorystę Carlosa-Szakala na dożywocie za współudział w czterech zamachach we Francji, w których zginęło 11 osób, a ponad 140 zostało rannych. To kolejny wyrok dożywocia dla Carlosa - pierwszy otrzymał za potrójne morderstwo.
 • Podobny do słynnego terrorysty

  Podobny do słynnego terrorysty

  - To fascynujące, jak wiele łączy mnie z Carlosem. Pochodzimy z Wenezueli, mamy te same nazwiska, podobną budowę ciała, nieprzeciętne zdolności językowe - opowiada Edgar Ramirez, odtwórca roli słynnego terrorysty w filmie "Carlos".
 • Były kochanek wdzięczny Madonnie

  Były kochanek wdzięczny Madonnie

  Były kochanek Madonny, Carlos Leon, nie żałuje ani chwili spędzonej z gwiazdą. Jak tłumaczy, zawdzięcza jej swój największy skarb - córkę Lourdes. Osobisty trener fitness, a obecnie aktor, był związany z Madonną w latach 1994-1997.
 • Roberto Carlos rozwiązał kontrakt z Corinthians

  Roberto Carlos rozwiązał kontrakt z Corinthians

  Słynny brazylijski piłkarz Roberto Carlos rozwiązał w sobotę za porozumieniem stron kontrakt z Corinthians Sao Paulo. Mistrz świata z 2002 roku rozważa możliwość gry w lidze rosyjskiej - w zespole Andżi Machaczkała.
 • Roberto Carlos wróci do Europy?

  Roberto Carlos wróci do Europy?

  Roberto Carlos, który jest ostatnio atakowany przez fanów Corinthians, może powrócić do Europy. Ofertę Brazylijczykowi złożył rosyjski klub Anżi Machaczkała.
 • Roberto Carlos otrzymał pogróżki od kibiców

  Roberto Carlos otrzymał pogróżki od kibiców

  Piłkarski weteran Roberto Carlos rozważa ponowne występy w Europie. Brazylijczyk myśli o opuszczeniu ojczyzny po groźbach pod jego adresem ze strony kibiców zespołu Corinthians Sao Paulo, w którym występuje od roku.