Film - Carey Mulligan

Artykuły - Carey Mulligan (23)

 • Carey Mulligan: Fascynujący bałagan

  Carey Mulligan: Fascynujący bałagan

  Od czasu światowej premiery na festiwalu w Sundance krytycy są zgodni co do tego, że choć "Kraina wielkiego nieba" to trzy genialne kreacje aktorskie, sercem filmu jest Carey Mulligan. Aktorka tworzy poruszająco szczery i wielopłaszczyznowy portret kobiety, która ma już dość udawania bycia idealną żoną i postanawia uwolnić się z pozornie tylko szczęśliwego związku.
 • Carrey Mulligan: Twarz aniołka, a klnie jak szewc

  Carrey Mulligan: Twarz aniołka, a klnie jak szewc

  Dla Carrey Mulligan ("Wielki Gatsby", "Była sobie dziewczyna") rola w filmie "Co jest grane, Davis?" braci Coen to prawdziwy aktorski przełom. Kończy z wizerunkiem miłej dziewczyny, by zamienić się w odważną i pyskatą brunetkę - Jean, która do perfekcji opanowała nie tylko sztukę śpiewu, ale także rzucania mięsem.
 • Carey Mulligan i Bill Nighy kochankami

  Carey Mulligan i Bill Nighy kochankami

  28-letnia Carey Mulligan i 64-letni Bill Nighy zostaną kochankami w sztuce Davida Hare'a "Skylight", której premiera zaplanowana jest w czerwcu 2014 na West Endzie.
 • Carey Mulligan jako Hilary Clinton

  Carey Mulligan jako Hilary Clinton

  Brytyjska aktorka Carey Mulligan ("Wielki Gatsby", "Wstyd") jest główną kandydatką do zagrania Hilary Clinton w filmie biograficznym "Rodham".
 • Leonardo DiCaprio: Bohater nowej ery

  Leonardo DiCaprio: Bohater nowej ery

  Pomijając takie czynniki, jak wygląd, urok osobisty i najwyższej klasy talent, potrzeba nieco więcej niż trochę ambicji, by dojść tam, gdzie doszedł Leonardo DiCaprio. Trzykrotnie nominowany do Oscara gwiazdor jest nie tylko jednym z najpopularniejszych artystów filmowych na świecie, ale także stale plasuje się w czołówkach rankingów najlepszych aktorów w Hollywood.
 • "Wielki Gatsby" i rozrywka w formacie 3D

  "Wielki Gatsby" i rozrywka w formacie 3D

  "Wielki Gatsby" był najbardziej oczekiwanym filmem roku w Ameryce. Nie tylko przez publiczność, ale też przez handel, który przyszykował towary związane z fabułą - od brylantowych naszyjników Tiffany, po ubrania "w stylu Gatsby", czyli epoki jazzu lat 20. XX wieku... O filmie, zaraz po światowej premierze, specjalnie dla INTERIA.PL pisze Krzysztof Kłopotowski.
 • Carey Mulligan: Czy znowu podbije świat?

  Carey Mulligan: Czy znowu podbije świat?

  Już wkrótce na ekranach polskich kin zadebiutuje od dawna wyczekiwana, nowa ekranizacja słynnej powieści Francisa Scotta Fitzgeralda "Wielki Gatsby". Tytułowego bohatera filmu Baza Luhrmanna gra Leonardo Di Caprio, w postać Daisy wciela się Carey Mulligan, którą pamiętamy z tak znakomitych produkcji, jak "Drive", "Wstyd" i "Była sobie dziewczyna".
 • Carey Mulligan: Przestałam się opierać

  Carey Mulligan: Przestałam się opierać

  Carey Mulligan ("Była sobie dziewczyna", "Wstyd", "Drive", "Wielki Gatsby") przygotowuje się do głównej roli w dramacie kostiumowym, będącym ekranizacją powieści Thomasa Hardy'ego "Z dala od zgiełku".
 • Carey Mulligan w nowej roli

  Carey Mulligan w nowej roli

  Duński reżyser Thomas Vinterberg ("Wszystko dla miłości", "Jagten") planuje zekranizować klasyczną powieść Thomasa Hardy'ego z 1874 roku, "Z daleka od zgiełku". W postać głównej bohaterki wcieli się prawdopodobnie Carey Mulligan, znana z filmów "Była sobie dziewczyna" oraz "Drive".
 • Mroczne historie są najciekawsze

  Mroczne historie są najciekawsze

  Na ekranie Carey Mulligan nie wyróżnia się niczym szczególnym - owszem, jest piękna i czarująca, ale nie w sposób, który przywodzi na myśl gwiazdy kina. To przysłowiowa "dziewczyna z sąsiedztwa"... Ale jeśli ją spotkasz, będzie to oznaczało, że żyjesz w najlepszej dzielnicy na świecie!