Candice Night

Artykuły - Candice Night (15)

 • Blackmore's Night: Koncert w Zabrzu odwołany

  Blackmore's Night: Koncert w Zabrzu odwołany

  Z powodów "poważnych problemów zdrowotnych" Candice Night czwartkowy (28 sierpnia) koncert grupy Blackmore's Night w Zabrzu został odwołany.
 • 65-letni rockman został ponownie ojcem

  65-letni rockman został ponownie ojcem

  Słynny brytyjski gitarzysta i były lider grupy Deep Purple, 65-letni Ritchie Blackmore, został ponownie ojcem.
 • Wziął ślub w sekrecie

  Wziął ślub w sekrecie

  Ritchie Blackmore (63 l.), jeden z najsłynniejszych gitarzystów na świecie, w tajemnicy poślubił swoją długoletnią partnerkę Candice Night (37 l.).
 • Blackmore's Night w wiosce

  Blackmore's Night w wiosce

  Formacja Blackmore's Night, dowodzona przez gitarzystę Ritchiego Blackmore'a i jego żonę Candice Night, na początku lutego 2006 roku wyda płytę "Village Lanterne". Na albumie znajdzie się utwór "Street Of Dreams" z repertuaru hardrockowego Rainbow, poprzedniej grupy byłego muzyka Deep Purple. W jeden z dwóch wersji Candice Night zaśpiewa w duecie z Joe Lynn Turnerem, byłym wokalistą właśnie Rainbow i Deep Purple.
 • Miłosne piosenki Blackmore's Night

  Miłosne piosenki Blackmore's Night

  Następnym po albumie "Ghost Of A Rose" wydawnictwem w dorobku grupy Blackmore's Night, będzie zbiór miłosnych piosenek pod wspólnym tytułem "All Because Of You - The Romantic Collection".
 • Blackmore's Night: Kiedy DVD?

  Blackmore's Night: Kiedy DVD?

  Candice Night, wokalistka duetu Blackmore's Night, żona słynnego gitarzysty Ritchiego Blackmore'a, dwukrotnie opowiadała w rozmowach z INTERIA.PL o planach wydania DVD zespołu. Niestety, do tej pory nie ukazało się ono, nad czym Candice bardzo ubolewa.
 • Blackmore's Night: DVD w październiku

  Blackmore's Night: DVD w październiku

  Kilka dni temu ukazała się czwarta studyjna płyta zespołu Blackmore's Night, którego głównymi postaciami są Ritchie Blackmore, znany z Deep Purple i Ranbow, i jego urocza życiowa partnerka Candice Night. Album, zatytułowany "Ghost Of A Rose", wydała w Polsce wytwórnia Mystic Production. Jak zapewniła Candice Night w rozmowie z INTERIA.PL, w 2003 roku możemy się również spodziewać DVD Blackmore's Night.
 • "Celem nie jest sukces"

  "Celem nie jest sukces"

  Wiosną 2002 roku słynny angielski gitarzysta Ritchie Blackmore (Deep Purple, Rainbow) i jego amerykańska małżonka Candice Night, po raz pierwszy zaprezentowali polskiej publiczności kompozycje projektu Blackmore's Night, który wspólnie od kilku lat tworzą. Przyjęcie było wspaniałe, a zespół bisował ponad godzinę. Ritchie i Candice zapamiętali ten koncert i w maju 2003 roku Blackmore's Night przyjechał do Polski już na d
 • Blackmore's Night w Wieliczce!

  Blackmore's Night w Wieliczce!

  23 maja, w wykutej w soli Kaplicy Św. Kingi w Wieliczce zagra formacja Blackmore's Night, na czele której stoi Ritchie Blackmore, legendarny gitarzysta zespołów Deep Purple i Rainbow. Sekunduje mu jego życiowa partnerka, eksmodelka Candice Night. Koncertem tym Blackmore's Night rozpoczną europejską trasę koncertową, promującą nowy album studyjny - "Ghost Of A Rose", którego premiera przewidziana jest na koniec czerwca.
 • Blackmore's Night w Polsce

  Blackmore's Night w Polsce

  Ritchie Blackmore, jego urocza małżonka Candice Night oraz sześciu towarzyszących im na scenie muzyków, którzy składają się na zespół Blackmore's Night, zagrają po raz drugi w Polsce. Koncert odbędzie się 25 maja w Teatrze Roma w Warszawie. Występ rozpocznie się o godzinie 19:00.