Canal+

Artykuły - Canal+ (130)

 • CANAL+ telewizja przez internet już dla abonentów platformy CANAL+

  CANAL+ telewizja przez internet już dla abonentów platformy CANAL+

  Na początku września dostęp do usługi CANAL+ telewizja przez internet utrzymali również abonenci Platformy CANAL+. Sprawdziły się zatem nieoficjalne informacje satkurier.pl z połowy sierpnia. Usługa CANAL+ TPI jest oferowana bezpłatnie w ramach wykupionego abonamentu. Oferuje dostęp do tych treści, które objęte są posiadanymi pakietami.
 • "Zaprawdę, Hitler umarł": Kinowy debiut Moniki Strzępki

  "Zaprawdę, Hitler umarł": Kinowy debiut Moniki Strzępki

  Nagradzana reżyserka teatralna Monika Strzępka przygotowuje się do realizacji kinowego debiutu. "Zaprawdę, Hitler umarł" powstanie w ramach działającego przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich Studia Munka.
 • CANAL+ telewizja przez internet zastąpi wkrótce nc+ GO?

  CANAL+ telewizja przez internet zastąpi wkrótce nc+ GO?

  Z nieoficjalnych informacji, do których dotarł satkurier.pl, wynika, że CANAL+ planuje udostępnienie w niedługim czasie usługi CANAL+ telewizja przez internet abonentom platformy satelitarnej CANAL+. Aktualnie mają oni dostęp jedynie do przestarzałego serwisu nc+ GO, a jeśli chcą skorzystać z CANAL+ TPI, muszą się osobno zarejestrować.
 • Trzęsienie ziemi w Canal Plus

  Trzęsienie ziemi w Canal Plus

  Duże zmiany w stacji Canal+, która transmituje m.in. rozgrywki Ekstraklasy. Jak poinformował serwis Wirtualnemedia.pl, rozwiązano umowy z dziennikarzami sportowymi Pauliną Czarnotą-Bojarską i Adamem Westfalem, a także z ekspertami Maciejem Murawskim i Kazimierzem Węgrzynem.
 • Premiery CANAL+ startuje usługa VoD Canal+

  Premiery CANAL+ startuje usługa VoD Canal+

  CANAL+ otwiera swoje biblioteki VOD dla całego rynku i uruchamia nową usługę PREMIERY CANAL+ działającą w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet
 • CANAL+ startuje w Polsce z własnym serwisem streamingowym

  CANAL+ startuje w Polsce z własnym serwisem streamingowym

  ​CANAL+ wystartowało z własną platformą streamingową w Polsce - bez umowy, kabla i anteny, a z miesięcznym abonentem i darmowym okresem próbnym. CANAL+ będzie dostępne w przeglądarce, na urządzenia mobilne i telewizory ze Smart TV. Ile będzie kosztował CANAL+? Mieliśmy szansę spędzić z nową platformą kilka dni.
 • Canal+ w Polsce zmieni nazwę na Canal+ Premium

  Canal+ w Polsce zmieni nazwę na Canal+ Premium

  23 kwietnia Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji pozytywnie rozstrzygnęła wniosek nadawcy, spółki ITI Neovision, o zmianę nazwy kanału telewizyjnego z CANAL+ na CANAL+ Premium. Stacja planuje rozpoczęcie nadawania pod nową nazwą w piątek, 1 maja 2020 roku.
 • Pandemia koronawirusa. ​Nadawcy zawiesili opłaty za prawa telewizyjne we Francji

  Pandemia koronawirusa. ​Nadawcy zawiesili opłaty za prawa telewizyjne we Francji

  Po francuskiej stacji Canal+ również katarska BeIN zawiesiła opłaty za prawa telewizyjne do meczów ekstraklasy piłkarskiej Francji i jej zaplecza. Rozgrywki przerwano 13 marca z powodu pandemii koronawirusa.
 • Nie ma meczów. Czy kibice mogą liczyć na zwrot pieniędzy od Canal Plus?

  Nie ma meczów. Czy kibice mogą liczyć na zwrot pieniędzy od Canal Plus?

  Koronawirus sparaliżował rozgrywki piłkarskie na całym świecie. Piłkarze trenują w domach, a kibice nie mogą oglądać meczów ani z trybun, ani w telewizji. Czy stacja Canal Plus, która transmituje spotkania kilku lig europejskich i przede wszystkim polskiej Ekstraklasy, będzie zwracać koszty abonamentu fanom piłki nożnej?
 • Polski rynek telewizyjny rywalizuje o widzów z platformami VoD

  Polski rynek telewizyjny rywalizuje o widzów z platformami VoD

  W Japonii telewizja NHK ogłosiła, że część igrzysk olimpijskich w Tokio będzie transmitować w rozdzielczości 8K. Także w Polsce coraz więcej nadawców przygotowuje się do transmisji 8K, standardem są programy realizowane w 4K. – Nasz kraj jest bardzo rozwiniętym i nowoczesnym rynkiem telewizyjnym. Mamy usługi telewizyjne absolutnie na światowym poziomie pod względem jakości obrazu czy standardu HDTV – przekonuje Jarosław Kordalewski, wiceprezes zarządu Platformy Canal+.

Filmy - Canal+ (1)