Canal+

Artykuły - Canal+ (126)

 • Premiery CANAL+ startuje usługa VoD Canal+

  Premiery CANAL+ startuje usługa VoD Canal+

  CANAL+ otwiera swoje biblioteki VOD dla całego rynku i uruchamia nową usługę PREMIERY CANAL+ działającą w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet
 • CANAL+ startuje w Polsce z własnym serwisem streamingowym

  CANAL+ startuje w Polsce z własnym serwisem streamingowym

  ​CANAL+ wystartowało z własną platformą streamingową w Polsce - bez umowy, kabla i anteny, a z miesięcznym abonentem i darmowym okresem próbnym. CANAL+ będzie dostępne w przeglądarce, na urządzenia mobilne i telewizory ze Smart TV. Ile będzie kosztował CANAL+? Mieliśmy szansę spędzić z nową platformą kilka dni.
 • Canal+ w Polsce zmieni nazwę na Canal+ Premium

  Canal+ w Polsce zmieni nazwę na Canal+ Premium

  23 kwietnia Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji pozytywnie rozstrzygnęła wniosek nadawcy, spółki ITI Neovision, o zmianę nazwy kanału telewizyjnego z CANAL+ na CANAL+ Premium. Stacja planuje rozpoczęcie nadawania pod nową nazwą w piątek, 1 maja 2020 roku.
 • Pandemia koronawirusa. ​Nadawcy zawiesili opłaty za prawa telewizyjne we Francji

  Pandemia koronawirusa. ​Nadawcy zawiesili opłaty za prawa telewizyjne we Francji

  Po francuskiej stacji Canal+ również katarska BeIN zawiesiła opłaty za prawa telewizyjne do meczów ekstraklasy piłkarskiej Francji i jej zaplecza. Rozgrywki przerwano 13 marca z powodu pandemii koronawirusa.
 • Nie ma meczów. Czy kibice mogą liczyć na zwrot pieniędzy od Canal Plus?

  Nie ma meczów. Czy kibice mogą liczyć na zwrot pieniędzy od Canal Plus?

  Koronawirus sparaliżował rozgrywki piłkarskie na całym świecie. Piłkarze trenują w domach, a kibice nie mogą oglądać meczów ani z trybun, ani w telewizji. Czy stacja Canal Plus, która transmituje spotkania kilku lig europejskich i przede wszystkim polskiej Ekstraklasy, będzie zwracać koszty abonamentu fanom piłki nożnej?
 • Polski rynek telewizyjny rywalizuje o widzów z platformami VoD

  Polski rynek telewizyjny rywalizuje o widzów z platformami VoD

  W Japonii telewizja NHK ogłosiła, że część igrzysk olimpijskich w Tokio będzie transmitować w rozdzielczości 8K. Także w Polsce coraz więcej nadawców przygotowuje się do transmisji 8K, standardem są programy realizowane w 4K. – Nasz kraj jest bardzo rozwiniętym i nowoczesnym rynkiem telewizyjnym. Mamy usługi telewizyjne absolutnie na światowym poziomie pod względem jakości obrazu czy standardu HDTV – przekonuje Jarosław Kordalewski, wiceprezes zarządu Platformy Canal+.
 • Producenci dekoderów pozwani przez Grupę Canal+

  Producenci dekoderów pozwani przez Grupę Canal+

  Grupa CANAL+ idzie na wojnę z dostawcami dekoderów na francuski rynek, donosi „La Lettre A”. Do sądu handlowego w Paryżu wpłynęły pozwy przeciwko firmom Technicolor i Commscope (nowy właściciel Pace).
 • "Klangor": Nowa produkcja Canal+

  "Klangor": Nowa produkcja Canal+

  Trwają zdjęcia do serialu "Klangor" - thrillera kryminalnego, którego reżyserem jest Łukasz Kośmicki. W obsadzie wiele znanych nazwisk, m. in. Arkadiusz Jakubik, Maja Ostaszewska, Wojciech Mecwaldowski, Aleksandra Popławska oraz Maciej Musiał.
 • "Mały Zgon": Juliusz Machulski w areszcie na Mazurach

  "Mały Zgon": Juliusz Machulski w areszcie na Mazurach

  Duża część zdjęć do nowego serialu Juliusza Machulskiego "Mały Zgon" była realizowana w dawnym areszcie śledczym w Bartoszycach. Znalezienie pustego miejsca, które mogłoby udawać więzienie, było kluczowe dla powodzenia tej komediowo-kryminalnej produkcji.
 • CANAL+ pokaże polskie muzea w 4K dzięki współpracy z MUSEUM 4K

  CANAL+ pokaże polskie muzea w 4K dzięki współpracy z MUSEUM 4K

  Do oferty CANAL+ w Polsce dołączył MUSEUM 4K - pierwszy kanał poświęcony w całości sztuce. Dzięki lokalnej współpracy CANAL+ i MEDIART, nadawcą kanału MUSEUM 4K, widzowie z ponad 30 krajów będą mogli obejrzeć w jakości 4K UHD nowe produkcje prezentujące polskie muzea i galerie sztuki z Warszawy, Łodzi czy Krakowa.

Filmy - Canal+ (1)