Cameron Diaz

Artykuły - Cameron Diaz (138)

 • Cameron Diaz: Koniec z Hollywood

  Cameron Diaz: Koniec z Hollywood

  Cameron Diaz to jedna z niewielu hollywoodzkich gwiazd, którym sława... pokrzyżowała życiowe plany. Nie trwało to jednak za długo, bo w 2014 roku artystka zakończyła (zawiesiła?) aktorską karierę. W środę i czwartek Polsat Film przypomni jedną z ostatnich produkcji, w których wystąpiła Diaz - kontrowersyjną "Sekstaśmę".
 • ​Cameron Diaz zachwyca się późnym macierzyństwem. Wróci do aktorstwa?

  ​Cameron Diaz zachwyca się późnym macierzyństwem. Wróci do aktorstwa?

  Cameron Diaz na początku tego roku powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. 48-letnia aktorka twierdzi, że nowa życiowa rola pochłonęła ją bez reszty, a ewentualny powrót do aktorstwa zszedł na dalszy plan. Jak podkreśla, późne macierzyństwo, choć bez wątpienia jest dużym wyzwaniem, ma wiele zalet. "Kiedy zostajesz matką w moim wieku, to prawdziwy świadomy wybór. Musisz na to naprawdę ciężko pracować" - przekonuje.
 • Gwyneth Paltrow namówiła Cameron Diaz do zostania matką

  Gwyneth Paltrow namówiła Cameron Diaz do zostania matką

  Gwyneth Paltrow zaprosiła do internetowej rozmowy swoją koleżankę Cameron Diaz. Ich pogawędka miała dosyć osobisty charakter.
 • Cameron Diaz o rezygnacji z aktorstwa: Wreszcie odzyskałam spokój

  Cameron Diaz o rezygnacji z aktorstwa: Wreszcie odzyskałam spokój

  Gwiazda takich produkcji, jak „Maska”, „Sposób na blondynkę” czy „Aniołki Charliego” będąc u szczytu sławy porzuciła karierę w Hollywood, by poświęcić się spokojnemu, domowemu życiu. Z perspektywy czasu Cameron Diaz postrzega tę decyzję jako w pełni słuszną. Jak przyznaje w najnowszym wywiadzie, odzyskała spokój ducha i zadbała o siebie i bliskich.
 • Cameron Diaz o macierzyństwie podczas izolacji

  Cameron Diaz o macierzyństwie podczas izolacji

  Słynna amerykańska aktorka na początku tego roku urodziła córkę. W najnowszym wywiadzie Cameron Diaz opowiedziała, jak macierzyństwo zmieniło jej życie.
 • Cameron Diaz o macierzyństwie podczas izolacji

  Cameron Diaz o macierzyństwie podczas izolacji

  Słynna amerykańska aktorka Cameron Diaz na początku tego roku urodziła córkę. W najnowszym wywiadzie gwiazda opowiedziała, jak macierzyństwo zmieniło jej życie. I przyznała, że doświadczała społecznej izolacji, zanim nastąpił wybuch pandemii koronawirusa. "Ostatnie miesiące były dla mnie niczym kwarantanna" - stwierdziła.
 • Urodzinowa tradycja Cameron Diaz zaskoczyła fanów

  Urodzinowa tradycja Cameron Diaz zaskoczyła fanów

  Cameron Diaz, wraz z mężem, pielęgnuje pewną urodzinową tradycję, która nie przestaje zaskakiwać ich fanów.
 • Cameron Diaz: 25 lat od debiutu w "Masce"

  Cameron Diaz: 25 lat od debiutu w "Masce"

  Na wielkim ekranie zadebiutowała z przytupem. 25 lat temu do kin weszła "Maska", z kipiącym od ekspresji Jimem Carreyem w roli głównej i oszałamiająco piękną Cameron Diaz.
 • Cameron Diaz porzuciła aktorstwo?

  Cameron Diaz porzuciła aktorstwo?

  Światowe media żyją informacją, jakoby Cameron Diaz zrezygnowała z kariery aktorskiej. To, że Diaz podjęła taką decyzję, wyjawiła jej koleżanka po fachu, Selma Blair. Teraz Blair wycofuje się ze swoich słów.
 • Cameron Diaz porzuciła aktorstwo?

  Cameron Diaz porzuciła aktorstwo?

  Światowe media żyją informacją, jakoby Cameron Diaz zrezygnowała z kariery aktorskiej. To, że Diaz podjęła taką decyzję, wyjawiła jej koleżanka po fachu, Selma Blair. Ta ostatnia wycofuje się jednak ze swoich słów.

Zdjęcia - Cameron Diaz (21)

 • film.interia.pl
  Złote Globy: Najbardziej pamiętne kreacje
 • film.interia.pl
  47-letnia Cameron Diaz została mamą!
 • film.interia.pl
  47-letnia Cameron Diaz została mamą!
 • film.interia.pl
  47-letnia Cameron Diaz została mamą!
 • film.interia.pl
  47-letnia Cameron Diaz została mamą!
 • film.interia.pl
  Cameron Diaz: Niegrzeczna dziewczyna Hollywood

Filmy - Cameron Diaz (7)

 • Krągłości i śmiałe dekolty na premierze "Innej kobiety"

  Zorganizowana z pompą premiera komedii “Inna kobieta” z Cameron Diaz w roli głównej ściągnęła do Fox Westwood Village Theatre w Los Angeles tłumy gwiazd. Uwagę fotoreporterów przyciągnęła przede wszystkim Cameron Diaz w sukience od Stelli McCartney - a także krągłości Nicki Minaj oraz soczyste kolory kreacji, którą wybrała na ten wieczór Leslie Mann. Na ściance odtwórczynie głównych ról (Diaz, Minaj, Mann i Kate Upton) stanowiły wyjątkowo szykowny kwartet. Tego wieczoru nie rozmawiano jednak wyłącznie o filmie...
 • "Adwokat" (teaser)

  "Adwokat" to nowy film Ridleya Scotta. Cieszący się powszechnym szacunkiem prawnik ze wszystkich sił stara się wyplątać z narkotykowego biznesu, który miał być dla niego krótką przygodą.
 • Cameron Diaz łapie krowy na lasso i uwodzi Colina Firtha!

  PJ Puznowski to barwna postać, którą Cameron Diaz odtwarza w najnowszej komedii braci Coen - "Gambit, czyli jak ograć króla". Aktorka opowiada o swojej bohaterce, która częstuje wszystkich swoimi życiowymi "mądrościami", a w wolnych chwilach zajmuje się... chwytaniem krów na lasso.
 • Colin Firth szykuje się do skoku na kasę!

  "Gambit, czyli jak ograć króla", to komedia kryminalna w reżyserii braci Coen. Centralną postacią filmu jest Harry Deane, który planuje okraść jednego z najbogatszych ludzi świata. Grający Harry'ego Colin Firth opowiada o motywach, jakie kierują jego bohaterem - a także o współpracy z Cameron Diaz.