camerimage łódź center

Artykuły - Camerimage łódź center (7)

 • Dlaczego nie powstało Nowe Centrum Łodzi?

  Dlaczego nie powstało Nowe Centrum Łodzi?

  Warszawska publiczność zobaczy film dokumentalny Leszka Ciechońskiego "Tumult nad Łodzią", opowiadający o niezrealizowanych planach budowy Nowego Centrum Łodzi. Pokaz z udziałem m.in. Davida Lyncha i Franka Gehry'ego odbędzie się w poniedziałek w kinie Atlantic.
 • Plus Camerimage w... Monachium?

  Plus Camerimage w... Monachium?

  Nie ma porozumienia w sprawie organizacji festiwalu Plus Camerimage w Łodzi. Jego dyrektor Marek Żydowicz twierdzi, że miasto straciło imprezę, bo nie realizuje wcześniejszych umów i zdradził, że przejęciem festiwalu zainteresowane jest... Monachium.
 • Żydowicz: Łódź straciła Camerimage

  Żydowicz: Łódź straciła Camerimage

  Szef Festiwalu Plus Camerimage Marek Żydowicz poinformował w środę, 17 lutego, że podjął decyzję o zaprzestaniu organizowania imprezy w Łodzi.
 • Prezydent Łodzi trafił do szpitala

  Najwcześniej w piątek opuści szpital prezydent Łodzi. Jerzy Kropiwnicki trafił dziś na OIOM, bo poczuł się źle na konferencji prasowej, gdy była mowa o zawirowaniach wokół budowy Camerimage Łódź Center.
 • Ministerstwo o Camerimage Center

  Budowa Centrum Festiwalowego Camerimage Łódź Center to interesująca idea, ale na obecnym etapie bardzo trudno oceniać szansę na jej realizację ponieważ stosowny wniosek do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego nie wpłynął - informuje resort w specjalnym komunikacie.
 • Łódź: Nowe centrum i status kinowego mocarstwa?

  Łódź: Nowe centrum i status kinowego mocarstwa?

  Budowa Centrum Festiwalowego Camerimage Łódź Center to interesująca idea, ale na obecnym etapie bardzo trudno oceniać szansę na jej realizację, ponieważ stosowny wniosek do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego nie wpłynął - poinformował resort w przesłanym PAP komunikacie.
 • Camerimage Center: Hańba?

  Kłótnie, wzajemne oskarżenia o mówienie nieprawdy i uprawianie polityki, przerywanie obrad głośnym buczeniem i okrzykami "hańba" oraz zapowiedź strajku okupacyjnego - tak wyglądała w środę sesja Rady Miejskiej w Łodzi poświęcona budowie Centrum Festiwalowo-Kongresowego "Camerimage Łódź Center".