całowanie

Artykuły - Całowanie (28)

 • Czy całowanie jest zdrowe?

  Czy całowanie jest zdrowe?

  Choć niektórym może być trudno w to uwierzyć, nie wszyscy lubią się całować. Tymczasem romantyczne pocałunki nie tylko mogą dawać dużo przyjemności i pomagać w stworzeniu głębszej więzi, ale według badań wpływają też korzystnie na zdrowie. Pod warunkiem, że żaden z całujących nie jest zakaźnie chory.
 • "Fakt": Zakaz całowania się w szkole

  Jak informuje "Fakt", dyrektorka szkoły w Nowym Dworze Gdańskim (woj. pomorskie) wprowadziła zakaz całowania się na terenie tej placówki. To pierwszy taki zakaz w Polsce.
 • Całuj się! To samo zdrowie!

  Całuj się! To samo zdrowie!

  Ostatnie badania nie pozostawiają żadnych złudzeń. Całowanie jest zdrowe i im częściej się to robi, tym lepiej dla samopoczucia, hormonów i... ogólnego stanu zdrowia.
 • Władze miasteczka chcą wprowadzić zakaz całowania się

  Władze miasteczka chcą wprowadzić zakaz całowania się

  Władze podchicagowskiego miasteczka Deerfield planują ponownie przywrócić strefę, gdzie obowiązuje zakaz całowania się. Rok temu zniknął specjalny znak, który o tym informował, teraz ma szansę powrócić na swoje miejsce.
 • "The Voice Of Poland": Całowanie uda i pieszczenie języka

  "The Voice Of Poland": Całowanie uda i pieszczenie języka

  Poznaliśmy uczestników ćwierćfinału "The Voice Of Poland"! Czy były jakieś zaskoczenia? Zaskoczyła na pewno Patrycja Markowska, która... pocałowała w udo Żanetę Lubert. A Marek Piekarczyk błyszczał komentarzami.
 • Jak zdradzać kobietę? Czyli porady z sieci rodem

  Jak zdradzać kobietę? Czyli porady z sieci rodem

  Internet pełen jest niedorzecznych pytań, a co śmieszniejsze, również i odpowiedzi na te pytania. Chcesz bogato się ożenić? Skutecznie zdradzać partnerkę? Nie wiesz jak zerwać z dziewczyną przez telefon? Nic się nie martw! Odpowiedni poradnik znajdziesz w sieci.
 • Najgorszy pocałunek w życiu

  Najgorszy pocałunek w życiu

  Bożyszcze młodych fanek One Direction - Harry Styles - wspomina swoje nieudane randki.
 • 7 korzyści z całowania

  7 korzyści z całowania

  Czy wiesz, że pocałunki mogą mieć korzystny wpływ na twoje zdrowie? Dlaczego? Sprawdź koniecznie!
 • Jak zdać egzamin ustny?

  Jak zdać egzamin ustny?

  Tylko za same usta - o innych częściach ciała nie wspominając - powinniśmy codziennie dziękować naturze. Nie dość, że są jedną wielką strefą erogenną, to jeszcze wprawny kochanek potrafi nimi dokonać cudów w łóżku. Sprawdzamy, jak to działa na kobiety.

Filmy - Całowanie (4)

 • Próbowali się pocałować. Wtedy do akcji wkroczył on

  Para siedziała na kanapie razem ze swoim psem. Niestety nie mogli się pocałować, bo kiedy tylko próbowali, pupil skutecznie im przerywał.
 • Od buziaka do... próchnicy?

  Całowanie jest przyjemne i niesie ze sobą oczywiste korzyści, ale okazuje się, że może też być groźne dla... naszych zębów! Potwierdzają to eksperci. - Całując się, możemy łatwo zarazić się próchnicą, która jest chorobą zakaźną - mówi lekarz dentysta Przemysław Uliasz. - Wbrew pozorom, bardzo łatwo jest "kupić" od partnera tę chorobę podczas pocałunku - podkreśla. A próchnica grozi bardzo poważnymi konsekwencjami, nawet sepsą i dolegliwościami ze strony serca oraz nerek.
 • Męskie pocałunki w PSL

  Jak całuje Waldemar Pawlak? Kapryśnie! Dlaczego czułościami obdarza tylko wybranych? Sprawę próbuje wyjaśnić Jan Bury...
 • Kacperek uczy się całować

  Ja już powoli dorastam i będę miał mniej problemów! - zapowiada Mateusz Pawłowski, czyli Kacperek z "Rodzinki.pl". Ale z dorosłością wiąże się nauka całowania, do której Kacperek zabierze się z pomocą koleżanki...