Byzantium

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Byzantium (Film (2013) Reż.Neil Jordan) ,

Artykuły - Byzantium (3)

 • Były mąż Jolie poluje na wampiry

  Były mąż Jolie poluje na wampiry

  2 sierpnia na ekrany kin wejdzie "Byzantium" - najnowszy horror Neila Jordana. W klimatycznym i wizualnie wysmakowanym dziele reżysera "Wywiadu z wampirem" jedną z ról zagrał pierwszy mąż Angeliny Jolie - Jonny Lee Miller.
 • Mutant romansuje z wampirzycą

  Mutant romansuje z wampirzycą

  Caleb Landry Jones, latający mutant z przeboju "X-Men: Pierwsza klasa" zakochany w wampirzycy! Wszystko za sprawą "Byzantium" - najnowszego horroru Neila Jordana. Wysmakowane wizualnie, klimatyczne dzieło reżysera "Wywiadu z wampirem" zagości w kinach 2 sierpnia.
 • Dziewczyna Bonda seksownym wampirem!

  Dziewczyna Bonda seksownym wampirem!

  Gemma Arterton, dziewczyna Bonda w "007 Quantum of Solace", zasmakuje ludzkiej krwi w "Byzantium" - najnowszym obrazie Neila Jordana!

Filmy - Byzantium (3)

 • Sam Riley o "Byzantium"

  Mieszkańcy nadmorskiej miejscowości poznają sekret dwóch tajemniczych kobiet, które zatrzymały się w lokalnym ośrodku. O filmie opowiada - grający Darvella - Sam Riley.
 • Gemma Arterton o filmie "Byzantium"

  To dwa filmy w jednym. Pierwszy opowiada o tym, w jaki sposób wampiry stały się tym, czym są dzisiaj. Drugi jest współczesną opowieścią o wzajemnej relacji matki i córki - mówi Gemma Arterton, odtwórczyni jednej z głównych ról w filmie "Byzantium".
 • Saoirse Ronan o filmie "Byzantium"

  Mieszkańcy nadmorskiej miejscowości poznają sekret dwóch tajemniczych kobiet, które zatrzymały się w lokalnym ośrodku. O filmie i swojej roli w nim opowiada Saoirse Ronan.