byk

Artykuły - Byk (19)

 • Powstał pierwszy genetycznie zmodyfikowany byk

  Powstał pierwszy genetycznie zmodyfikowany byk

  Naukowcom z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Davis udało się z powodzeniem wyprodukować byka o imieniu Cosmo, którego genom poddano edycji w fazie embrionalnej, aby mógł wyprodukować więcej potomstwa płci męskiej. Badanie zostało zaprezentowane na spotkaniu American Society for Animal Science.
 • ​Knickers: Onieśmielających rozmiarów byk!

  ​Knickers: Onieśmielających rozmiarów byk!

  Waży aż 1400 kilogramów i ma prawie dwa metry wzrostu. Bez najmniejszych problemów góruje nad swoim stadem. Jego właściciel zarzeka się, że byk nie chce przestać rosnąć...
 • "Fakt": Prezydent na pierwszym planie. W tle gorący seks

  "Fakt": Prezydent na pierwszym planie. W tle gorący seks

  "Co za bydlę? Jak tak można przy głowie państwa?" – oburza się kolorowa gazeta. O czym pisze "Fakt"?
 • By uciec przed bykami... driftował ciężarówką!

  By uciec przed bykami... driftował ciężarówką!

  Jak sprawdzić łatwość manewrowania samochodem ciężarowym? Volvo ma swój patent. Za nowym 12-tonowym samochodem ciężarowym Volvo FL manewrującym na ciasnych uliczkach Ciudad Rodrigo w Meksyku pognało ...stado byków.
 • Policja poszukuje 500-kilogramowego byka

  Policja poszukuje 500-kilogramowego byka

  Policja poszukuje najbardziej medialnego byka Portugalii - "Muppeta". Ważące pół tony zwierzę zbiegło z gospodarstwa pod Aveiro, w centrum kraju, gdzie miało cieszyć się wolnością i dożywotnim wiktem po majowej ucieczce od hodowcy w Viana do Castelo.
 • Byk 2013-06-15

  Masz szansę spotkać ciekawych ludzi, którzy zainspirują cię do czegoś nowego. Niezwykłe pomysły będziesz wcielać w życie krok po kroku, ale konsekwentnie. Twoje myśli będą mieć moc sprawczą!
 • Byk 2013-06-14

  Wybierzesz spokój i harmonię. Nie wolno ci wariować i pragnąć seksu bez gry wstępnej. Dzisiaj warto wcześniej zrozumieć głębsze uwarunkowania miłości. Dla samotnych: Temat zjednoczenia zobaczysz w kategoriach kosmicznych. Zbyt silne emocjonalne impulsy mogą zburzyć nadejście emocji, o których marzysz.
 • Byk 2013-06-14

  Czas kosmiczny wymaga skupienia na rzeczach podstawowych. Konieczne jest rozluźnienie wewnętrzne. Dużą rolę będą odgrywać mądre kompromisy. Wieczorem coś nowego
 • Byk 2013-06-13

  W erotyce lepiej niczego nie narzucać. Twoja pewność siebie może być niewłaściwie zrozumiana. Bądźcie razem. Twa seksualność może niepotrzebnie wybuchnąć wtedy, kiedy nie trzeba. Dla samotnych: Dzisiaj realizacja erotycznych pragnień za wszelką cenę, może prowadzić do rozczarowania. Sprzyja wyciszenie.
 • Byk 2013-06-12

  Uzgadnianie wspólnej erotycznej płaszczyzny może się przedłużać. Przez brak rozsądku, może pojawić się niepotrzebne wyładowywanie. Nocą czas na pocałunek z wyczuciem. Dla samotnych: Czas porządkowania twej erotyki. Możesz za łatwo poddać się niepożądanym wpływom osoby, która lubi polowania serc. Wieczorem wysublimuj swe namiętności!

Filmy - Byk (12)

 • Młody byk wbiegł na murawę i rozgonił grających chłopców

  Chłopaki grający mecz na jednym z australijskich boisk z pewnością nie spodziewali się tak żywiołowego zmiennika! Zza ławki rezerwowych, wprost na murawę wbiegł bowiem... młody byk. Zwierzę narobiło niezłego zamieszania, rozganiając zawodników i panosząc się na murawie. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a niedoszły piłkarz szybko zszedł do szatni.
 • Takiego olbrzyma nie tak łatwo podrapać! Byk przyjmuje pieszczoty niczym pies

  W tych trudnych czasach wszyscy potrzebujemy miłości i czułości. Wyjątkiem nie był nawet ten groźnie wyglądający byk, który z zadowoleniem oddawał się pieszczotom z rąk swojej właścicielki. Zobaczcie jak uroczy zwierz domaga się ich jeszcze więcej.
 • Niecodzienna sytuacja podczas meczu w Argentynie. Byk przerwał mecz. Wideo

  W argentyńskim mieście San Pedro de Jujuy podczas meczu piłki nożnej na murawie pojawił się... byk. Zwierzę uciekło z pobliskiej ubojni i zaczęło biec w stronę zawodników znajdujących się na murawie.
 • Trzygodzinna pogoń za młodym bykiem

  Trzy godziny trwała pogoń za bykiem na ulicach Baltimore. Ważące 1600 funtów zwierzę uciekło z ciężarówki podczas transportu na farmę i ruszyło po zatłoczonej drodze. Jak dowiedziały się amerykańskie media, zawiodły tylne drzwi przyczepy, co pozwoliło bykowi na samotną wędrówkę po mieście. W akcję łapania zwierzęcia zaangażowała się policja, jednak na prośbę właściciela byka, nie użyła broni. Pomogli także pracownicy lokalnego zoo. Działania wielu ludzi przyniosły efekt i uciekinier jest już na farmie. (STORYFUL/x-news)