buty

Artykuły - Buty (270)

 • Elegancka męska stylizacja na lato

  Elegancka męska stylizacja na lato

  Wybierając ubrania prawie zawsze kierujemy się własnymi upodobaniami oraz wygodą. W mniejszym lub większym stopniu liczą się również trendy. Zawsze warto inspirować się modą, ale bezkrytyczne naśladowanie trendów nigdy nie jest mądre. Każdy z nas to przecież indywidualność, więc lepiej jest wyrobić sobie własny gust. Dzisiaj przyjrzymy się męskim stylizacjom ze spodenkami w roli głównej. Zapraszamy więc panów do lektury.
 • 5 powrotów do UFC, które mogą wydarzyć się w 2020 roku

  5 powrotów do UFC, które mogą wydarzyć się w 2020 roku

  Załóżmy na chwilę różowe okulary i pomyślmy, że możemy w 2020 roku zobaczyć w oktagonie kilku wielkich zawodników. Tych, którzy rękawice odwiesili jakiś czas temu na kołek. Kto potencjalnie mógłby wrócić w 2020 roku do UFC?
 • Jak prać buty w pralce?

  Jak prać buty w pralce?

  Marzeń i kwiecień to miesiące, w których większość z nas robi wiosenne porządki i przygotowuje na nowy sezon garderobę oraz obuwie. Sportowe buty czy baleriny z materiału często wymagają odświeżenia. W związku z tym rodzą się pytania: czy można prać buty w pralce? Jak prać buty w pralce? Odpowiadamy na nie w poniższym tekście!
 • Jak dobrać buty do spodni?

  Jak dobrać buty do spodni?

  Buty są ważnym elementem naszej garderoby. Nie tylko chronią nasze stopy, ale też dopełniają całości ubioru. Źle dobrane mogą zaburzyć odbiór naszej sylwetki i optycznie skrócić nam nogi. Stylistka Ewelina Rydzyńska podpowiada, jakie buty pasują do różnych modeli spodni.
 • KAS znalazła podrabiane buty sportowe w paczkach z Chin

  KAS znalazła podrabiane buty sportowe w paczkach z Chin

  Podrabiane obuwie sportowe jednej ze światowych marek odkryli funkcjonariusze podlaskiej KAS w przesyłkach kurierskich nadanych z Chin.
 • Polski lider obuwniczy przejmuje udziały w HR Group

  Polski lider obuwniczy przejmuje udziały w HR Group

  Greenberg Traurig, przy udziale swoich biur w Warszawie i Berlinie, reprezentował CCC S.A. w transakcji dotyczącej rozpoczęcia współpracy biznesowej i kapitałowej z HR Group. HR Group to druga największa wyspecjalizowana sieć sprzedaży obuwia w Niemczech.
 • Nike Adapt BB - buty, które sznurują się same

  Nike Adapt BB - buty, które sznurują się same

  Nike Adapt BB to prawdopodobnie najbardziej zaawansowane technologicznie buty na świecie. Dopasowują się do rozmiaru stopy, a ponadto same się sznurują.
 • Nivelazione – skuteczna ochrona stóp zimą

  Nivelazione – skuteczna ochrona stóp zimą

  Grube skarpetki i ciepłe buty to nieodłączny atrybut jesieni i nadchodzącej zimy. Jak jednak utrzymać świeżość stóp w butach przez cały dzień? Rozwiązanie w postaci dwóch wersji specjalistycznego dezodorantu proponuje marka Nivelazione. Do wyboru mamy wersję odświeżającą do stóp i obuwia, oraz zasypkę w aerozolu dla osób z tendencjami do otarć.
 • Innowacyjne buty treningowe Adidas dla prawdziwych twardzieli

  Innowacyjne buty treningowe Adidas dla prawdziwych twardzieli

  Aarish Netarwala zaprojektował dla firmy Adidas parę butów treningowych, które symulują wrażenia płynące z biegania po miękkim piasku. Ma to zapewniać znacznie intensywniejsze doznania treningowe.
 • Modne buty: 5 stylowych trendów na wiosnę i lato

  Modne buty: 5 stylowych trendów na wiosnę i lato

  Wiosna i lato to najlepszy czas, by dać się porwać magii wzorów, kolorów i faktur. W tym sezonie szczególną uwagę skupiamy na butach - to one stanowią najmocniejszy punkt stylizacji. Wybieramy modele, które przyciągają wzrok i na długo pozostają w pamięci. Oto przegląd obuwniczych trendów, które zawładnęły wybiegami i modą uliczną. Podpowiadamy, co kupić i gdzie szukać inspiracji.

Zdjęcia - Buty (6)

Filmy - Buty (35)