butelki

Artykuły - Butelki (95)

Filmy - Butelki (12)

 • Aligator z ośrodka dla dzikich zwierząt zjada… plastik. Opiekunowi apelują do turystów

  Takie nagranie potrafi ścisnąć za serce. W ośrodku dla dzikich zwierząt St. Marks Wildlife Refuge na Florydzie jedna z turystek uchwyciła na nagraniu aligatora, który zjadał… plastikową butelkę. Ośrodek opublikował filmik w swoich mediach społecznościowych, apelując do ludzi, by zbierali po sobie śmieci i szanowali zwierzęta, które tłumnie przybywają oglądać. Mają także oko na aligatora w razie gdyby potrzebował pomocy. (STORYFUL/x-news)
 • Gadżety do domowego recyklingu

  Co zrobić z nadmiarem śmieci w naszym domu? W studiu „Dzień Dobry TVN” Pan Zielony Gadżet Dawid Kozioł pokazał, jak przeprowadzić domowy recykling. Jak zmniejszyć objętość butelek plastikowych i puszek? – Zakrętki powinniśmy segregować osobno – wyjaśnił. Specjalista wyjaśnił również, jak krok po kroku ze szklanej butelki zrobić szklankę. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Papuga Harley lubi zabawę w butelki

  Papuga Harley nie lubi siedzieć bezczynnie. Tym razem zwierzak postanowił pobawić się butelkami. W każdej z nich czekał na niego smakołyk. Harley szybko znalazła sposób, jak zdobyć każdy z nich. (STORYFUL/x-news)
 • Jak zrobić świecznik z butelki z zatopionymi kwiatami?

  Świecznik zrobiony z butelki to prosty sposób, by w parę chwil i właściwie bez wydawania pieniędzy ocieplić wnętrze niewielkim przedmiotem. Ten, który możecie zobaczyć na naszym filmiku, świetnie prezentuje się również w ciągu dnia - wszystko dzięki zatopionym w środku kwiatom. Zobaczcie, jak zrobić świecznik z butelki - to dziecinnie proste!