Butelka

Artykuły - Butelka (41)

 • Skradziono butelkę wódki za 4,48 mln zł

  Skradziono butelkę wódki za 4,48 mln zł

  Z cafe 33 w Kopenhadze skradziono butelkę wódki. Nie byłaby to żadna sensacja, ale zrobiona ona została z trzech kilogramów złota i trzech kilogramów srebra. Warta była osiem milionów koron duńskich (4 481 600 zł).
 • "Nie ma ciszy": Kolejny koncert dla Artura Szuby

  "Nie ma ciszy": Kolejny koncert dla Artura Szuby

  8 kwietnia w Klubie Od Nowa w Toruniu odbędzie się kolejny charytatywny koncert dla walczącego z rakiem Artura Szuby, wokalisty grup iNNi i Szepty i Krzyki.
 • W Belgii butelka alkoholu podrożeje o 2,5 euro

  W Belgii butelka alkoholu podrożeje o 2,5 euro

  Rząd Belgii zreformował podatki. Nastąpi zrekompensowanie obniżki kosztów pracy poprzez podwyżki akcyzy i VAT-u na prąd. Najmniej zarabiający mogą na reformie zyskać nawet 100 euro miesięcznie.
 • Prześcieradła ze... starych butelek!

  will.i.m znalazł kolejny pomysł na biznes. Muzyk postanowił sprzedawać prześcieradła, zrobione ze starych butelek Coca-Coli.
 • 101-letnia pocztówka w butelce wyłowiona z Bałtyku

  101-letnia pocztówka w butelce wyłowiona z Bałtyku

  Po ponad wieku dryfowania w wodach Bałtyku, butelka z najstarszą wiadomością świata, została wyłowiona przez niemieckiego rybaka. Mężczyzna chciał zarobić na morskim skarbie i wystawił przedmiot na internetowej aukcji. Niezwykły eksponat nie trafi jednak do prywatnego kupcy, a pozostanie w Muzeum Morskim w Hamburgu.
 • Ballantines - zmienia butelkę. Perfekcja w nowej odsłonie

  Ballantines - zmienia butelkę. Perfekcja w nowej odsłonie

  Kto stoi w miejscu ten się cofa - głosi znane porzekadło. Rzucamy się zatem w nurt współczesności, który ujawnia najnowsze trendy, postawy społeczne, poglądy i innowacyjne rozwiązania. Dokonujemy zmian, aby jak najlepiej dostosować się do otaczającego nas świata. Podobne decyzje zapadają w świecie marek whisky - Ballantine’s, jedna z najpopularniejszych whisky w Polsce zmienia butelkę i przedstawia swoje współczesne oblicze.
 • Ze mną się nie napijesz? Ranking, jakiego jeszcze nie było...

  Ze mną się nie napijesz? Ranking, jakiego jeszcze nie było...

  Najlepsze i najbardziej abstrakcyjne dyskusje przeważnie rodzą się podczas spotkań w męskim gronie. Ostatnio podczas redakcyjnego kolegium "po godzinach" na tapetę wszedł temat, który wywołał prawdziwe poruszenie. Zaczęliśmy się bowiem zastanawiać nad tym, z którym znanym bohaterem polskich filmów i seriali napilibyśmy się najchętniej.
 • Gwiazda Little Mix dostała butelką w twarz

  Gwiazda Little Mix dostała butelką w twarz

  Podczas występu Little Mix na festiwalu w Walii jeden z widzów rzucił plastikową butelką z wodą w kierunku wokalistek. "Pocisk" nieszczęśliwie trafił w twarz Leigh-Anne Pinnock.
 • Francja: Para połączona przez list w butelce spotkała się po 34 latach

  Francja: Para połączona przez list w butelce spotkała się po 34 latach

  Anglik, który 34 lata temu wrzucił list w butelce do kanału La Manche, spotkał się z Francuzką, która wtedy, jako dziewczynka, znalazła jego wiadomość. Spotkanie odbyło się we Francji w trakcie wyścigu Tour de France.
 • Wino na wielkanoc - doradzamy co podać gościom

  Wino na wielkanoc - doradzamy co podać gościom

  Kiedy ze świąteczną wizytą pojawią się goście warto ugościć ich nie tylko ciastem i sałatkami, ale także dobrym winem. Podpowiadamy w jakie jego rodzaje warto zaopatrzyć się na święta Wielkiej Nocy.

Filmy - Butelka (18)

 • Ten wyrośnięty jaguar ciągle pije mleko z butelki

  Ten jaguar z pewnością już nie jest dzieckiem. Roczny samiec jednak nie potrafi rozstać się z butelką. Wolontariuszka z placówki Criadouro Onça Pintada nie ma nic przeciwko rozpieszczaniu wielkiego kocura. (STORYFUL/x-news)
 • Podjął się wyzwania. Nie wszystko poszło z planem

  Bottle Cap Challenge to wyzwanie, które w ostatnich dniach podbiło sieć. Polega ono na odkręceniu nakrętki od butelki przy pomocy kopnięcia. Wyzwania podjął się pewien młody mężczyzna z angielskiego Manchesteru, ale nie wszystko poszło zgodnie z planem... (STORYFUL/x-news)
 • Chcieli otworzyć butelkę szampana nożem. Finał?

  Grupa kumpli wpadła na pewien pomysł. Chcieli przy pomocy noża otworzyć butelkę szampana. Finał?
 • To jego ulubiona zabawka. Plastikowa butelka

  Gonitwy za piłką czy kijem lub szaleństwa z innymi psami są dobre dla każdego psa, ale nie dla 7-tygodniowego szczeniaka z Kanady. Luna - jak mówi Ryan McGuinness, właściciela czworonoga - uwielbia bawić się tylko plastikowymi butelkami. Wydaje się jednak, że tak samo jak na butelce Lunie zależy na jej zawartości. (STORYFUL/x-news)