Bush

Artykuły - Bush (810)

 • Córka George'a W. Busha Jenna spodziewa się trzeciego dziecka

  Córka George'a W. Busha Jenna spodziewa się trzeciego dziecka

  Jenna Bush Hager ma 37 lat i jest jedną z dwóch córek byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych Georga W. Busha. Pracuje jako dziennikarka i nauczycielka.
 • Recenzja Bush "Black And White Rainbows": Utracona miłość

  Recenzja Bush "Black And White Rainbows": Utracona miłość

  Kiedy w 1994 r. zmarł Kurt Cobain, zespół Bush wydawał właśnie swój debiutancki album, silnie inspirowany dokonaniami Nirvany. Nic dziwnego zatem, że wielu fanów grunge'u spodziewało się, że to właśnie lider zyskującej coraz większą popularność londyńskiej formacji, Gavin Rossdale, przejmie w naturalny sposób pałeczkę po blondwłosym bożyszczu zbuntowanych nastolatków. Jednak nigdy tak się nie stało. Grupa dość szybko popadła w zapomnienie, od czasu do czasu wysyłając jedynie nieśmiałe sygnały życia w postaci bardzo przeciętnych płyt, po których nie pozostawał żaden większy ślad. "Black And White Rainbows" z pewnością nie zmieni tej sytuacji.
 • Bush: Nowa płyta "Black and White Rainbows" o rozwodzie z Gwen Stefani

  Bush: Nowa płyta "Black and White Rainbows" o rozwodzie z Gwen Stefani

  10 marca do sklepów trafi nowa płyta rockowej grupy Bush, na czele której stoi Gavin Rossdale. Wokalista przyznaje, że na utwory z "Black and White Rainbows" wpłynął jego głośny rozwód z Gwen Stefani.
 • Kampania w USA. Kolejny Bush ubiega się o urząd prezydenta

  Kampania w USA. Kolejny Bush ubiega się o urząd prezydenta

  Na 20 miesięcy przed wyborami prezydenckimi w USA można zaobserwować coraz większą aktywność potencjalnych kandydatów na ten najwyższy urząd w państwie. Tydzień po oficjalnym rozpoczęciu kampanii przez Hillary Clinton, coraz więcej spotkań z wyborcami ma też jeden z potencjalnych kandydatów obozu republikańskiego, Jeb Bush.
 • Bush z nową płytą "Man On The Run"

  Bush z nową płytą "Man On The Run"

  21 października nowy album "Man On The Run" wyda brytyjska grupa Bush, która pod koniec lat 90. stała się jedną z gwiazd nurtu post-grunge.
 • Jurorka "The Voice" angażuje męża

  Jurorka "The Voice" angażuje męża

  Piosenkarka Gwen Stefani zasięgnie muzycznych porad od Gavina Rossdale'a z grupy Bush.
 • Bush senior zgolił włosy solidaryzując się z chorym chłopcem

  Bush senior zgolił włosy solidaryzując się z chorym chłopcem

  89-letni były prezydent USA George H. W. Bush zgolił włosy na znak solidarności z chorym na białaczkę chłopcem - poinformował rzecznik byłego szefa państwa. Dwuletni Patrick jest synem agenta ochrony osobistej Busha.
 • "Dzisiaj muzyka jest bardziej prawdziwa"

  "Dzisiaj muzyka jest bardziej prawdziwa"

  Oto jedyny grunge'owy zespół z Wielkiej Brytanii, który odniósł sukces. I to jaki! W drugiej połowie lat 90. w USA, czyli w kolebce grunge'u, Bush sprzedawał nakłady porównywalne z nakładami Soundgarden czy Pearl Jam. I chociaż nigdy nie pozbył się etykietki nirvanowego epigona, zawsze potrafił przekonać do siebie przede wszystkim jednym: świetnymi piosenkami.
 • Bush: Zmiana miejsca koncertu

  Bush: Zmiana miejsca koncertu

  9 lipca w Warszawie odbędzie się pierwszy polski koncert grupa Bush, na czele której stoi Gavin Rossdale, prywatnie mąż Gwen Stefani.
 • Bush po raz pierwszy w Polsce

  Bush po raz pierwszy w Polsce

  9 lipca w warszawskiej Stodole wystąpi brytyjska grupa Bush, na czele której stoi Gavin Rossdale, prywatnie mąż Gwen Stefani. Będzie to pierwszy polski koncert tego zespołu.