InteriaTV - burze nad Polską

Synonimy:
burze,
Inne znaczenia:
brak

Filmy - Burze nad Polską (11)

 • Piorun uderzył niecałe 3 metry od matki z dzieckiem

  Alberta, Kanada. Amanda i jej syn stali na balkonie w trakcie burzy, kiedy tuż obok nich uderzył piorun. Na szczęście nikomu się nic nie stało, jednak chłopiec może zapamiętać to traumatyczne doświadczenie na bardzo długo. (STORYFUL/x-news)
 • Jak chronić się w czasie burzy?

  Piotr Żurowski ze stowarzyszenia Polscy Łowcy Burz powiedział w rozmowie z Interią, jakie zachowania podczas burzy mogą nas narazić na uderzenie piorunem i co powinniśmy robić, żeby być bezpiecznym.
 • Niebezpieczne mity na temat piorunów

  Gdy jest burza należy położyć się na ziemi, zakopać porażonego człowieka aż po samą szyję? Takie zachowania mogą spowodować nawet śmierć - wyjaśnia Piotr Żurowski ze stowarzyszenia Polscy Łowcy Burz.
 • Polscy Łowcy Burz

  Członkowie stowarzyszenia Polscy Łowcy Burz badają zjawiska pogodowe. Prowadzą obserwacje i zbierają rzetelne wiadomości na temat pogody. - To nie jest praca, tylko pasja - mówi Piotr Żurowski.
 • Czego nie robić podczas burzy?

  Piotr Żurowski - rzecznik Polskich Łowców Burz - odpowiedział na pytania Interii: czego absolutnie nie robić podczas burzy i jakich miejsc unikać. Obalił również mity dotyczące telefonów komórkowych. Więcej wiadomości o burzach znajdziesz tutaj
 • Zniszczenia po nawałnicach na Podkarpaciu

  Rosną straty po nawałnicach, które wczoraj przeszły przez Podkarpacie. Najwięcej uszkodzonych budynków jest w powiecie ropczycko-sędziszowskim; potężny wiatr i grad zniszczył tam 54 dachy (TVN24/x-news).
 • Warszawa nie ucierpiała, ale...

  Ponad 12,5 tys. - tyle razy w ostatnich dniach strażacy interweniowali z powodu burz, ulewnych deszczów i trąb powietrznych. Które regiony ucierpiały najbardziej?
 • Będzie coraz bardziej ekstremalnie!

  Skąd się biorą burze? Jakie zjawiska pogodowe nas czekają? Jak zachowywać się w trakcie burzy w domu, poza domem, w samochodzie lub na akwenie wodnym? Koniecznie posłuchajcie!
 • Zalany szpital w Gliwicach

  Zerwane dachy, zalane gospodarstwa, zniszczone samochody - to bilans burz i gradobić, jakie przeszły w nocy nad centralną i południową Polską. W Gliwicach zalany został szpital. Co się działo - o tym jedna z pielęgniarek oraz inspektor nadzoru Dariusz Dymetrów (TVN24/x-news).
 • Zniszczenia po burzy na Śląsku

  Zerwane dachy, zalane gospodarstwa, zniszczone samochody - to bilans burz i gradobić, jakie przeszły w nocy nad centralną i południową Polską. Najtrudniejsza sytuacja jest w województwach śląskim, opolskim, łódzkim i świętokrzyskim (TVN24/x-news).