Film - burza

Artykuły - Burza (6)

 • Burza uczuć w Leśnej Górze

  Burza uczuć w Leśnej Górze

  Lekarze będą walczyć o zdrowie i życie swoich pacjentów, ale także o własne szczęście. Ruszają nowe odcinki "Na dobre i na złe".
 • Burza wokół telewizyjnej reklamy

  Burza wokół telewizyjnej reklamy

  Burza rozpętała się wokół kontrowersyjnej reklamy telewizyjnej we Francji. Po raz pierwszy do kupowania telefonów komórkowych zachęca w niej niepełnosprawny psychicznie aktor.
 • Ang Lee idzie jak burza

  Ang Lee idzie jak burza

  Najnowszy film Anga Lee - kontrowersyjne "Ostrożnie, pożądanie" (Lust, Caution) - zdominował galę wręczenia Tajwańskich Nagród Filmowych.
 • Burza u Disney'a

  Burza u Disney'a

  Podczas niezwykle burzliwego zebrania akcjonariuszy koncernu Walt Disney Co., które odbyło się w Filadelfii, 61-letni Michael Eisner został pozbawiony fotela prezesa. Utrzymał jednak stanowisko naczelnego dyrektora wykonawczego, chociaż aż 43% akcjonariuszy głosowało przeciwko niemu. Nowym prezesem został były senator George Mitchell.
 • Helena Bonham Carter w Bagdadzie

  Helena Bonham Carter w Bagdadzie

  Brytyjska aktorka Helena Bonham Carter ("Podziemny krąg", "Planeta Małp", "Pokój z widokiem") zgodziła się na udział w filmie, opowiadającym o akcji militarnej "Pustynna Burza", która rozgrywała się w 1991 roku w Iraku. Produkcja nosi tytuł "Live from Baghdad".
 • Burza wokół Polskich Orłów

  Burza wokół Polskich Orłów

  Przed dwoma tygodniami ogłoszono nominacje do polskich nagród filmowych. Najwięcej szans mają twórcy "Pana Tadeusza", którzy zostali wyróżnieni aż w 11 kategoriach. Lew Rywin i Andrzej Wajda zapowiedzieli jednak, że na uroczystość wręczenia Orłów nie przyjadą.