Biznes - burza

Artykuły - Burza (23)

 • Jak zabezpieczyć sprzęt podczas burzy?

  Jak zabezpieczyć sprzęt podczas burzy?

  Przepalenie instalacji, brak dostępu do internetu, utrata danych w komputerze czy awaria bramy wjazdowej - jeśli nie chcesz, by takie nieszczęścia spadły na ciebie jak grom z (niekoniecznie) jasnego nieba, pamiętaj o zabezpieczeniu w czasie burzy swojego sprzętu elektronicznego.
 • Będzie burza - Uber wjeżdża do kolejnego miasta w Polsce

  Będzie burza - Uber wjeżdża do kolejnego miasta w Polsce

  Kraków dołączył do rosnącej listy europejskich miast, w których Uber oferuje wspólne przejazdy. Taksówkarze spod Wawelu zapewne będą protestować.
 • Burza Mózgów RMF24, czyli debata ekonomistów i przedsiębiorców przed expose Ewy Kopacz

  Czterech specjalistów od pieniędzy - prof. Stanisław Gomułka, Krzysztof Pietraszkiewicz, Piotr Kamiński i prof. Robert Gwiazdowski - dyskutują o największych ekonomicznych wyzwaniach nowego rządu. Zapraszamy na specjalny panel ekspertów Burza Mózgów RMF24.
 • Burza śnieżna zagrożeniem dla produkcji cynku w Chinach

  Cena cynku może wzrosnąć na fali spekulacji, iż burza śnieżna w Chinach (największego producenta, a także konsumenta tego metalu) może spowodować spadek podaży. Burza śnieżna stanowi zagrożenie dla dostaw prądu a także dla transportu, co może utrudnić produkcję i dostawy cynku do odbiorców.
 • Giełdowa euforia czy letnia burza

  Giełdowa euforia czy letnia burza

  Trudno się było spodziewać aż takiej euforii, z jaką dziś mieliśmy do czynienia na warszawskim parkiecie. Z pewnością nie jest ona wynikiem działania wyłącznie rodzimego kapitału.
 • Hiszpańska burza wokół posłów-biznesmenów

  Hiszpańska burza wokół posłów-biznesmenów

  Tylko 78 z 350 hiszpańskich deputowanych pracuje wyłącznie w parlamencie. Jak poinformował popularny na Półwyspie Iberyjskim dziennik "20minutos", 53 posłów ma wysoko płatne zatrudnienie w firmach związanych z sektorem prywatnym. Kolejnych 65 posłów pełni jednocześnie funkcje burmistrzów lub radnych we władzach lokalnych, a 154 bierze udział w konferencjach, współpracuje ze środkami masowego przekazu, wykłada na uniwersytetach lub patronuje niedochodowym fundacjom.
 • Burza na rynku walutowym

  Końcówka tygodnia na rynku walutowym zaskoczyła skalą zmian w notowaniach większości walut. Wzrosty indeksów giełdowych osłabiły zdecydowanie walutę japońską i szwajcarską.
 • Będzie polityczna burza?

  Będzie polityczna burza?

  Resort rolnictwa przyznał, że fundacja ludowców łamie prawo. Premier Tusk kazał ją prześwietlić - akcentuje "Puls Biznesu" w publikacji zatytułowanej "Pawlak ma pecha".
 • Jak kredyt, to w złotówkach!

  Jak kredyt, to w złotówkach!

  To nie bunt. Rada Polityki Pieniężnej walczy o to, by respektowane były zasady państwa prawa. Ale niedobrze jest, gdy taki spór się toczy - tak Dariusz Filar, członek Rady Polityki Pieniężnej, tłumaczy konflikt RPP z prezesem Narodowego Banku Polskiego Sławomirem Skrzypkiem. Tego ostatniego nie chciał oceniać: Za mało się jeszcze znamy - dodał.
 • Burza na przemysłowych

  Po środowej korekcie, wczoraj znów na topie była większość metali przemysłowych, przy czy pałeczkę od aluminium przejął cynk.