InteriaTV - burza

Filmy - Burza (20)

 • Widowiskowe chmury przesuwają się nad równiną w Kansas

  Tak spektakularny widok zdarza się rzadko. Niecodzienną formację chmur udało się sfotografować łowcy burz Dustinowi Hessmanowi z Kansas. Właśnie tam, śledząc formującą się komórkę burzową natknął na ten pokaz sił przyrody.
 • Ratownicy TOPR opowiedzieli o akcji ratunkowej na Giewoncie. Jak się zachować w czasie burzy?

  Ratownik medyczny Ariel Szczotok wyjaśnił, jak zachować się w czasie burzy. – Jeżeli słyszymy, że zbliża się burza, to natychmiast starajmy się zejść z otwartej przestrzeni – powiedział. – Jeżeli jesteśmy na szczycie góry i nie mamy możliwości ewakuacji, to starajmy odizolować się od podłoża – dodał. Jak udzielić pierwszej pomocy w sytuacji porażenia piorunem? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • O czym pamiętać w trakcie burzy? Zasady bezpieczeństwa

  Coraz bardziej doskwiera nam kryzys klimatyczny, w związku z czym pogoda potrafi płatać figle. W okresie letnim nie brakuje na przykład burz. Mogą nas złapać w drodze, podczas wyjazdu, ale także, kiedy odpoczywamy w domu. We wszystkich tych sytuacjach musimy pamiętać o zachowaniu podstawowych środków ostrożności, które czasem mogą uratować nam życie. Sprawdźcie zasady bezpieczeństwa w trakcie burzy. (Agencja TVN/x-news) Zdjęcia pochodzą z x-bank gallery.
 • Wesele zostało szybko przerwane. Wszystko przez...

  Pogoda postanowiła brutalnie przerwać wesele w Argentynie. Nagła burza wystraszyła wszystkich gości, którzy pośpiesznie pozbierali swoje rzeczy i udali się w miejsce zbiórki, gdzie przeczekali do momentu poprawy.
 • Zbliżała się burza, gdy nagrali coś niesamowitego

  Bordeaux, Francja. Burza przeszła nad Nową Akwitanią w południowej Francji. Od kilku dni w tamtym regionie padają ulewne deszcze powodując powodzie. Jeden z mieszkańców Bordeaux zarejestrował burzowe chmury, która przetoczyły się nad miastem. (STORYFUL/x-news)
 • Porywisty wiatr i ulewny deszcz. Ich ofiarą padł dźwig budowlany

  Gordon – burza tropikalna – szaleje na Florydzie. Porywisty wiatr i ulewny deszcz zaatakowały m.in. Miami. Ich ofiarą padł m.in. dźwig budowlany, który został przewrócony przez porywisty wiatr. Zdarzenie zarejestrował jeden z mieszkańców miasta. (STORYFUL/x-news)
 • Wracał do domu podczas burzy, gdy nagle...

  Kamera samochodowa zarejestrowała moment uderzenia pioruna w sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu w mieście Mullumbimby w Australii. (STORYFUL/x-news)
 • Nagrywali ocean. Nagle stało się to

  Podczas kręcenia oceanu, nad którym szalała burza stało się coś niesamowitego, ale zarazem niebezpiecznego. Piorun uderzył niedaleko osoby z kamerą.
 • Zatrzymali się w porcie z powodu burzy. Piorun trafił w ich statek

  Mężczyźnie udało się nagrać moment, w którym piorun uderza w statek.
 • Burzowy lot. Jeden z pasażerów nagrał pioruny w trakcie podróży

  Stany Zjednoczone. Kiedy nadchodzi burza, najchętniej chowamy się w zaciszu własnego domu. Pasażerowie tego samolotu niestety nie mieli takiej możliwości. Jak wyglądają pioruny z perspektywy kokpitu statku powietrznego? (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.