InteriaTV - burza

Filmy - Burza (13)

 • Nagrywali ocean. Nagle stało się to

  Podczas kręcenia oceanu, nad którym szalała burza stało się coś niesamowitego, ale zarazem niebezpiecznego. Piorun uderzył niedaleko osoby z kamerą.
 • Zatrzymali się w porcie z powodu burzy. Piorun trafił w ich statek

  Mężczyźnie udało się nagrać moment, w którym piorun uderza w statek.
 • Burzowy lot. Jeden z pasażerów nagrał pioruny w trakcie podróży

  Stany Zjednoczone. Kiedy nadchodzi burza, najchętniej chowamy się w zaciszu własnego domu. Pasażerowie tego samolotu niestety nie mieli takiej możliwości. Jak wyglądają pioruny z perspektywy kokpitu statku powietrznego? (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Szok! Potężny piorun uderzył w ziemię!

  W środę (4.11) australijskie miasteczko Whyalla nawiedziła potężna burza. Silnym wyładowaniom atmosferycznym towarzyszyły opady deszczu oraz porywisty wiatr. Jedna z mieszkanek Whyalla uchwyciła moment uderzenie pioruna w ziemię. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Niezwykła burza nad Wielkim Kanionem!

  Wielki Kanion to jedno z tych miejsc, które każdy kiedyś powinien odwiedzić. Rozpościerający się tam krajobraz zapiera dech w piersiach bez względu na pogodę. Przekonał się o tym Evan, który nie spodziewał się, że burza może być tak piękna. Pioruny i zmieniające się w mgnieniu oka kolory nieba udało mu się uwiecznić na nagraniu. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Piorun uderza w pociąg! Amatorskie wideo!

  Na tym amatorskim nagraniu widać, jak piorun uderza w pociąg, kursujący między Kawasaki i Tokio. Niesamowite!
 • Oto potęga mitologicznego Zeusa!

  Rosja. Bliskie spotkanie z piorunem. Za bliskie?
 • Burza piaskowa w Arizonie

  Po raz drugi w ciągu kilku dni nad Phoenix, stolicą stanu Arizony, przeszła burza piaskowa. Zaledwie kilka godzin wcześniej wygasło ostrzeżenie burzowe. Sunącej ścianie piasku towarzyszyły grzmoty i ulewny deszcz (CNN Newsource/x-news).
 • Warszawa nie ucierpiała, ale...

  Ponad 12,5 tys. - tyle razy w ostatnich dniach strażacy interweniowali z powodu burz, ulewnych deszczów i trąb powietrznych. Które regiony ucierpiały najbardziej?
 • Będzie coraz bardziej ekstremalnie!

  Skąd się biorą burze? Jakie zjawiska pogodowe nas czekają? Jak zachowywać się w trakcie burzy w domu, poza domem, w samochodzie lub na akwenie wodnym? Koniecznie posłuchajcie!