wydarzenia - Bumar Sp. z o.o.

Synonimy:
Bumar,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Bumar Sp. z o.o. (23)

 • Bumar: Wojsko naszym największym klientem

  Bumar: Wojsko naszym największym klientem

  Lepsza oferta dla wojska, rozwijanie eksportu i konsolidacja przemysłu sektora zbrojeniowego - to plan Grupy Bumar na najbliższych sześć lat. Rada Nadzorcza największej spółki zbrojeniowej w kraju zaakceptowała właśnie strategię, jaką przygotował zarząd firmy na latach 2013-2018.
 • Wojna w zbrojeniówce

  Wojskowe Przedsiębiorstwa Remontowo-Produkcyjne, które doskonale radzą sobie na rynku, mają zostać włączone do borykającej się z coraz większymi kłopotami Grupy Bumar - informuje "Gazeta Polska Codziennie".
 • "Wprost": Katarczycy nigdy nie istnieli

  "Wprost": Katarczycy nigdy nie istnieli

  Z materiałów CBA, do których dotarł "Wprost" wynika, że "katarski inwestor" nie tylko nie miał pieniędzy na zakup stoczni, ale mógł w ogóle nie istnieć.
 • Kolejny konflikt interesów w Sejmie

  Kolejny konflikt interesów w Sejmie

  Kolejny konflikt interesów - tym razem posła Longina Komołowskiego. Polityk doradza bowiem zarządowi koncernu zbrojeniowego Bumar i jednocześnie działa w sejmowej komisji obrony - donosi "Dziennik".
 • Rządowe samoloty wrócą do Polski we wrześniu

  Dwa rządowe Jaki-40, które miały wrócić z remontu na Białorusi w ubiegłym roku, przylecą do kraju jeszcze we wrześniu - poinformowała spółka Bumar, która zawarła umowę o remoncie maszyn.
 • PiS chce stanowisk w zbrojeniówce

  Mimo rządowego kryzysu PiS szykuje kadrowe trzęsienie ziemi w zbrojeniówce. W najbliższym czasie chce zmienić rady nadzorcze i zarządy 18 spółek-córek holdingu Bumar - zapowiada "Gazeta Wyborcza".
 • Sabotaż polskiego czołgu dla Malezji

  Firma Bumar w 2006 r. zwróciła się do ABW o nadzór nad testami technicznymi czołgu PT-91M, przeznaczonego na eksport do Malezji. Powodem było stwierdzenie sabotażu - informuje "Życie Warszawy".
 • Bumar podbije Bliski Wschód?

  Bumar daje pieniądze, ukraiński Mars nowoczesną wojskową technologię. W ten sposób powstało konsorcjum Bu-Mars, które chce podbić bliskowschodnie rynki, oferując zmodyfikowany rosyjski transporter opancerzony BTR-80.
 • Irak: Bumar wrócił do gry

  Po porażce w wielkim irackim przetargu Bumar nie wypadł z gry. Konsorcjum w ciągu ostatnich kilkunastu dni zdobyło drugi kontrakt zbrojeniowy do tego kraju - podpisało umowę na dozbrojenie irackiej armii.
 • Bumar znów przegrał

  Bumar znów przegrał

  Bumar ponownie przegrał przetarg na dostawy dla irackiej armii. Pentagon uznał, że najlepszą ofertę złożyło konsorcjum Anham, zarządzane przez firmę Nour. Ma uzbroić i wyposażyć 17 batalionów wojska.