Bugatti

Artykuły - Bugatti (44)

 • Lego Technic 42083 Bugatti Chiron z 3599 elementów

  Lego Technic 42083 Bugatti Chiron z 3599 elementów

  Lego Technic i Bugatti Automobiles S.A.S przedstawiają nowy model - Lego Technic Bugatti Chiron. Samochód jest dokładnym odwzorowaniem oryginalnego, luksusowego auta Bugatti Chiron w skali 1:8.
 • Bugatti Vision GT - wirtualny bolid w "realu"

  Bugatti Vision GT - wirtualny bolid w "realu"

  Samochód zaprojektowany na potrzeby gry wideo został zbudowany w jednym, obłędnie wyglądającym, egzemplarzu.
 • Samochody, o których zapomniał świat

  Samochody, o których zapomniał świat

  Mają niepowtarzalną stylistykę, wyjątkowe parametry, ale i bogatą historię. Wydawało się, że świat o nich zapomniał, ale dzięki pasjonatom odzyskują dawny blask. Poznajcie nieznane auta znanych marek.
 • Lokata na cztery koła

  Lokata na cztery koła

  Złoto, giełda, opcje walutowe, a może dzieła sztuki? Pomysłów, jak najkorzystniej ulokować nadwyżkę gotówki, jest sporo. Inwestować można też niekonwencjonalnie - na przykład w dawne pojazdy. I bynajmniej nie chodzi o motoryzacyjne dzieła sztuki typu Bugatti czy Maserati...
 • Kupiła mężowi najszybsze auto na świecie

  Kupiła mężowi najszybsze auto na świecie

  Piosenkarka Beyonce Knowles kupiła mężowi Jay'owi-Z bardzo ekskluzywny prezent urodzinowy. Jest nim najszybszy osobowy samochód świata Bugatti Veyron Grand Sport.
 • Inwestowanie w samochody - snobizm czy hobby?

  Inwestowanie w samochody - snobizm czy hobby?

  Polsce inwestowanie w samochody klasyczne nie jest jeszcze dość popularne. Polscy kolekcjonerzy nie traktują swoich okazów jak "prawdziwych" lokat kapitału, rynek doradztwa bierze pod uwagę taką możliwość.
 • Citroen survolt

  Citroen survolt

  Jednym z konceptów zaprezentowanych w Paryżu jest citroen survolt. Francuski pojazd przyciąga tłumy głównie dzięki ciekawej sylwetce, ale zastosowano w nim również kilka ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych.
 • Zabawka za 10 mln zł!

  Zabawka za 10 mln zł!

  Cztery miliony złotych. Mniej więcej z takiego pułapu startują ceny bugatti veyron - jednego z najszybszych "seryjnie" produkowanych aut na świecie.
 • Zobacz najdroższe auto świata

  Zobacz najdroższe auto świata

  Na świecie nie brakuje aut, za które zapłacić trzeba więcej, niż w ciągu swojego życia zarabia przeciętny, żyjący na przyzwoitym poziomie "zjadacz chleba".
 • "Kupa złomu" za 4 mln zł!

  "Kupa złomu" za 4 mln zł!

  Bugatti veyron to ikona współczesnej motoryzacji. Produkowany od 2005 roku we Francji pojazd miał być wizytówką możliwości technicznych inżynierów Volkswagena, do którego od 1998 roku należy firma Bugatti.