budzik

Artykuły - Budzik (32)

 • Uciekający budzik-robot

  Uciekający budzik-robot

  Spawa jest poważna. Wyłączanie budzika w stanie półsnu i powrót do drzemki to problem, który dotyczy wielu z nas. A wyeliminować go da się jedynie... kupując budzik, który wam zwieje i zmusi do podniesienia się z łóżka.
 • Abp Budzik: Będzie akcja promująca odpis podatkowy na Kościół

  Abp Budzik: Będzie akcja promująca odpis podatkowy na Kościół

  Kościół będzie prowadził akcję informacyjną promującą odpis podatkowy, który ma zastąpić Fundusz Kościelny - powiedział przewodniczący komisji konkordatowej abp Stanisław Budzik. Dodał, że apele w tej sprawie będą kierowane m.in. poprzez media.
 • Budzik, który zadba o to, by... spało się lepiej

  Budzik, który zadba o to, by... spało się lepiej

  Sen regeneruje organizm, wpływa pozytywnie na urodę i samopoczucie - dlatego jest tak istotny. Marka Gear4 wprowadziła na rynek urządzenie do pomiaru snu z funkcją budzika, które zadba o to, by nocny wypoczynek był jak najbardziej efektywny.
 • Jak skutecznie rano wstawać?

  Jak skutecznie rano wstawać?

  Kto z nas nie ma problemu z porannym wstawaniem? "Budzikom śmierć" - nucimy jeszcze przed wstaniem. A właśnie "oswojenie" budzika to jedna z metod skutecznego wstawania, zalecana przez psychologów.
 • Abp Budzik: Potrzeba nam wielkiej modlitwy o jedność

  Potrzeba nam wielkiej modlitwy o jedność, o opamiętanie się wszystkich zwaśnionych stron - powiedział metropolita lubelski abp Stanisław Budzik w homilii podczas mszy św. odprawionej z okazji Święta Niepodległości w archikatedrze w Lublinie.
 • Abp Budzik: Dokument o pojednaniu - głęboko teologiczny

  Abp Budzik: Dokument o pojednaniu - głęboko teologiczny

  Chociaż wierni mogli zapoznać się z przesłaniem o pojednaniu narodów Polski i Rosji poprzez media, to z uwagi na to, że jest to dokument głęboko teologiczny, biskupi zdecydowali, że zostanie odczytany w niedzielę w kościołach - powiedział abp Stanisław Budzik.
 • Abp Budzik: Przesłanie bez szczegółów dot. historii Polski i Rosji

  Abp Budzik: Przesłanie bez szczegółów dot. historii Polski i Rosji

  Szczegółowe poruszanie kwestii historycznych w krótkim dokumencie byłoby niewłaściwe. Wzbudziłoby kontrowersje i byłoby przeszkodą do pojednania - mówi PAP abp Stanisław Budzik, odnosząc się do wspólnego przesłania Kościołów prawosławnego w Rosji i katolickiego w Polsce.
 • Budzik dzwoni o czwartej nad ranem

  Budzik dzwoni o czwartej nad ranem

  Paulina Chylewska jest współprowadzącą piątkowe wydania magazynu. Program na czas wakacji znika z anteny. - To będzie dla mnie czas ładowania akumulatorów, ale nie rozstaję się z widzami - zapowiada prezenterka.
 • Abp Budzik: Orędzie Kościołów Polski i Rosji to początek zbliżenia narodów

  Za początek drogi do pojednania i zbliżenia narodów oraz Kościołów uznał w piątek metropolita lubelski abp Stanisław Budzik wspólne orędzie rosyjskiej Cerkwi i polskiego Kościoła katolickiego do narodów Rosji i Polski.
 • Jak gwiazdy malują jaja?

  Jak gwiazdy malują jaja?

  Oto magia świąt! Ogromne strusie jaja w rękach gwiazd przemieniły się w kolorowe pisanki. Wszystkie wspomogą klinikę Budzik budowaną przez fundację "Akogo?". Przy świątecznym stole zasiedli m.in. Piotr Adamczyk, Kasia Cichopek, Tomasz Karolak, Teresa Lipowska, Krystyna Loska i Grażyna Torbicka.

Filmy - Budzik (15)

 • Jak pokochać budziki?

  Czy warto wstać przy pierwszym dzwonku budzika? Na to pytanie odpowiedziała ekspert medycyny snu Magda Kaczor. – Nastawiane kolejnych drzemek co kilka minut sprawia, że próbujemy zasnąć. Nasz organizm nie jest w stanie wejść w głęboki sen, więc nie wypoczywamy - powiedziała. Jak zapewnić sobie dobry sen i pokochać wczesne pobudki? Jaki dźwięk budzika jest dla nas najlepszy? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Szczeniak próbuje obudzić właściciela. Udało się?

  Mężczyzna nie chciał wstać z łóżka. Dlatego do akcji wkroczył młody husky. Uda mu się?
 • Działa skuteczniej od budzika. Zobaczcie sami

  Ten psiak nie jest zbyt często wpuszczany na piętro domu, ale kiedy ma taką możliwość, od razu biegnie do swojego pana, aby go obudzić. Najlepszy budzik?
 • Husky najskuteczniejszym budzikiem. Zobaczcie sami

  Gdy husky zobaczył, że jego właściciel jeszcze śpi, postanowił wskoczyć na jego łóżko i go obudzić. Udało się?