Budowlani Łódź

Artykuły - Budowlani Łódź (116)

 • Siatkówka. Błażej Krzyształowicz: Zaczynamy bez energii

  Siatkówka. Błażej Krzyształowicz: Zaczynamy bez energii

  Piąte zwycięstwo w szóstym występie w ekstraklasie odniosły w poniedziałek siatkarki Grot Budowlanych. - Ale bardzo źle zaczynamy mecze i na początku brakuje nam energii w ataku – przyznał trener łodzianek Błażej Krzyształowicz po wygranej z Radomką 3:2.
 • Ekstraliga rugby - Master Pharm Budowlani Łódź myślą już o kolejnym złocie

  Rugbiści Master Pharm Budowlanych po zdobyciu trzeciego z rzędu mistrzowskiego tytułu nie zamierzają schodzić z ligowego szczytu. W łódzkim klubie już myślą o czwartym złocie, które będzie celem zespołu w skróconym sezonie ekstraligi 2019.
 • Ekstraliga rugby. Budowlani bez barażu pozostaną w gronie najlepszych

  KS Budowlani Łódź, którzy w sezonie 2017/18 byli najgorszą ekipą ekstraligi rugby nie będą musieli walczyć w barażu o pozostanie na najwyższym szczeblu. Z udziału w meczu, który miał być rozegrany 10 listopada, zrezygnował mistrz pierwszej ligi Arka Rumia.
 • Liga Mistrzyń. Siatkarki Budowlanych Łódź poznały rywali w eliminacjach

  Mistrz Węgier Bekescsabai Roplabda będzie pierwszym rywalem siatkarek Grot Budowlani Łódź w eliminacjach do fazy grupowej Ligi Mistrzyń. Aby w niej zagrać, brązowe medalistki mistrzostw kraju muszą pokonać dwóch przeciwników.
 • Ekstraliga rugby. Dwumecz o otrzymanie Budowlanych z Juvenią

  Ekstraliga rugby. Dwumecz o otrzymanie Budowlanych z Juvenią

  Juvenia Kraków zmierzy się w sobotę (godz. 13) z KS Budowlanymi Łódź, a stawką wyjazdowego pojedynku będzie miejsce rozegrania decydującego starcia. Za tydzień te dwie drużyny zagrają o utrzymanie w Ekstralidze i krakowskie "Smoki" zamierzają uczynić wszystko, by najważniejszą batalię stoczyć na własnym terenie.
 • Ekstraklasa siatkarek. Budowlani Łódź wreszcie w komplecie

  Sześć reprezentantek swoich krajów, które występowały w siatkarskich mistrzostwach Europy, dołączyło we wtorek do drużyny Grot Budowlani Łódź przygotowującej się do nowego sezonu ekstraklasy. Łodzianki nie mają wiele czasu na zgranie, bo już w piątek zagrają o Superpuchar.
 • Hana Czutura w Budowlanych Łódź

  Występująca na pozycji przyjmującej lub atakującej reprezentantka Chorwacji Hana Czutura uzupełniła kadrę Budowlanych Łódź na nowy sezon ekstraklasy siatkarek. Zespół przygotowania do rozgrywek rozpocznie w przyszłym tygodniu.
 • Orlen Liga. Pavla Vincourova zostaje w Budowlanych Łódź

  Reprezentantka Czech Pavla Vincourova pozostaje w Budowlanych Łódź. Klub siatkarskich wicemistrzyń Polski przedłużył z rozgrywającą umowę, która wygasała w czerwcu. Będzie to jej trzeci sezon w tym zespole.
 • Gabriela Polańska zostaje w Budowlanych Łódź

  Reprezentantka Polski Gabriela Polańska o dwa lata przedłużyła kontrakt z Budowlanymi Łódź - poinformował w środę siatkarski klub. 28-letnia środkowa w łódzkiej drużynie występuje od 2014 roku.
 • Siatkarki Chemika Police mistrzyniami Polski!

  Siatkarki Chemika Police mistrzyniami Polski!

  Siatkarki Chemika Police po raz czwarty z rzędu zdobyły tytuł mistrzyń Polski! W rewanżowym meczu wielkiego finału podopieczne Jakuba Głuszaka prowadziły z Budowlanymi Łódź 2:0 w setach i to gwarantowało im złoty medal. Ostatecznie policzanki wygrały 3:1.