budowa

Artykuły - Budowa (653)

Filmy - Budowa (15)

 • Ptak o zmyśle budowlańca. Jak konstruuje swój dom?

  Pewien fotograf dzikiej przyrody podzielił się wyjątkowym nagraniem. Udało mu się uwiecznić raniuszka budującego gniazdo. Ptaki te są znane ze sprytnych rozwiązań budowlanych. Do wyściełania gniazda używają m.in. pajęczyn, a do budowy korpusu mchu. Dzięki temu gniazdo rośnie wraz z dojrzewającymi pisklętami.
 • "Czym chata bogata": Ekologiczny i inteligentny dom Jorrgusa

  Tym razem Marcin Kotyński z kamerą odwiedził Jorrgusa. Gwiazdor muzyki disco polo pokazał swój inteligentny dom. Jakie nowoczesne rozwiązania zostały zastosowane w jego posiadłości? Przekonaj się sam oglądając w sobotę o 11:00 najnowszy odcinek programu "Czym chata bogata" emitowanego na antenie telewizji Disco Polo Music. Jak mieszka popularna gwiazda disco polo? Marcin Kotyński postanowił to sprawdzić, a efekt jego pracy będzie można zobaczyć w sobotę o 11 na antenie Disco Polo Music. W ramach cyklu "Czym chata bogata" prezenter odwiedza z kamerą muzyczne gwiazdy.
 • ,,Budowlańcy": Budowa domu dla szwagra

  Mariusz zarobione pieniądze zagranicą postanowił przeznaczyć na budowę domu. Do robót zaangażował zaufanych fachowców. Perypetie ekipy stały się jednym z głównych wątków programu ,,Budowlańcy" emitowanego na antenie telewizji Polsat Play.
 • Pies robi niewinną minę, ma jednak coś za uszami. Zobacz

  Tego dnia nieźle nawywijał. Zobaczcie, jak pewien psiak, wiedziony entuzjazmem wbiega na świeżo wygładzony beton. W trakcie oglądania nagrania z zajścia wolał nie przyznawać się, że cokolwiek mu na ten temat wiadomo...