budki

Artykuły - Budki (72)

 • Dlaczego warto mieć w ogrodzie budki dla ptaków?

  Maja Popielarska odwiedziła ogród, który jest prawdziwym rajem dla ptaków. Zobacz, dlaczego warto zakładać budki!
 • Krzysztof Cugowski zaśpiewa w... operetce

  Krzysztof Cugowski zaśpiewa w... operetce

  Wokalista Budki Suflera Krzysztof Cugowski wystąpi w operetce Johanna Straussa "Zemsta nietoperza" w Teatrze Muzycznym w Lublinie. "Bardzo lubię nowe wyzwania, to dla mnie będzie przyjemność i zabawa" - zapewnia artysta.
 • Fakturę kupisz w budce na bazarze

  Fakturę kupisz w budce na bazarze

  W ostatnim czasie toruńscy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o wystawianie, sprzedaż i zakup fikcyjnych faktur w celu wyłudzenia podatku VAT. Zatrzymanym może grozić kara nawet do 2 lat więzienia, ale prowadzący sprawę śledczy nie wykluczają, że rozmiar przestępczego procederu może być znacznie większy. Wówczas kara będzie znacznie wyższa.
 • Sauna w budce telefonicznej!

  Sauna w budce telefonicznej!

  3 lutego w warszawskiej Kinotece odbędzie się premiera fińskiego kandydata do Oscara - filmu "Para do życia" W pokazie udział wezmą współreżyser filmu Joonas Berghäll oraz członkowie obsady. Goście przyjadą do Polski wraz z oryginalną sauną urządzoną w budce telefonicznej!
 • Zmarł były wokalista Budki Suflera Romuald Czystaw

  Zmarł były wokalista Budki Suflera Romuald Czystaw

  Piosenkarz rockowy, były wokalista zespołu Budka Suflera Romuald Czystaw nie żyje. Miał 60 lat. Był pierwszym wykonawcą przebojów tego zespołu - "Za ostatni grosz" i "Nie wierz nigdy kobiecie".
 • 8 proc. Polaków korzysta z budek telefonicznych

  8 proc. Polaków korzysta z budek telefonicznych

  Tylko 8 proc. Polaków w 2009 roku korzystało z budek telefonicznych. Dla porównaniu w 2005 roku było to 19 proc. - wynika z badań przeprowadzonych przez Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE). Liczba ta sukcesywnie spada, a związane jest to z coraz większą popularnością i niższymi cenami telefonii komórkowej.
 • Budka Suflera świętuje

  Budka Suflera świętuje

  Wydana pod koniec października płyta "Zawsze czegoś brak" Budki Suflera właśnie przekroczyła poziom ponad 20 tysięcy sprzedanych egzemplarzy, dzięki czemu zdobyła status złota. W ostatnią sobotę (28 listopada) weterani polskiego rocka świętowali w Sali Kongresowej w Warszawie.
 • Weteran jak maratończyk

  Weteran jak maratończyk

  "Biegnę jak maratończyk" to nowa solowa płyta Felicjana Andrzejczaka, byłego wokalisty Budki Suflera, którego głos pamiętamy z wielkiego przeboju "Jolka, Jolka pamiętasz...".
 • Budka Suflera dla czterech pokoleń

  Budka Suflera dla czterech pokoleń

  Dziś (30 października) do sklepów trafia nowy album Budki Suflera, "Zawsze czegoś brak". Weterani polskiego rocka ponownie współpracowali ze znanym tekściarzem Andrzejem Mogielnickim.
 • Budka Suflera w hołdzie

  Budka Suflera w hołdzie

  Zapraszamy do wysłuchania utworu "Sięgnąć gwiazd" Budki Suflera, piosenki zapowiadającej nową płytę "Zawsze czegoś brak".