Budka Borys

Artykuły - Budka Borys (4)

 • ​Zaskakujące poglądy siostry Borysa Budki

  ​Zaskakujące poglądy siostry Borysa Budki

  Czy pana siostra to faszystka? - zapytał Borysa Budkę Dominik Tarczyński, odnosząc się do politycznych sympatii jego siostry Anny.
 • Wspólne listy opozycji w wyborach samorządowych? Borys Budka komentuje

  Wspólne listy opozycji w wyborach samorządowych? Borys Budka komentuje

  "Robimy wszystko, by uzyskać efekt synergii wspólnie z Nowoczesną, PSL i ugrupowaniami pozaparlamentarnymi" - powiedział wiceszef PO Borys Budka w Polskim Radiu 24. "Nie ma innego wyjścia niż jednoczenie ugrupowań z podobnym spojrzeniem na samorząd" - dodał.
 • Jaki broni Budki. "Twórcy powinni przeprosić"

  Jaki broni Budki. "Twórcy powinni przeprosić"

  Patryk Jaki popiera Borysa Budkę w kwestii wątku, który pojawił się w odcinku "Ucha prezesa". "Kabaret nie może krzywdzić nic nie winnej rodziny polityka. Twórcy powinni przeprosić" – napisał na Twitterze wiceminister sprawiedliwości i szef komisji weryfikacyjnej.
 • Budka: Nie chodziło o reformę sądownictwa, tylko o zmiany kadrowe

  Budka: Nie chodziło o reformę sądownictwa, tylko o zmiany kadrowe

  Poseł PO Borys Budka stwierdził, że rządowi nie chodziło o reformę sądownictwa, tylko o zmiany kadrowe. Dodał, że rewolucja w sądach ma zapewnić nietykalność ludziom "dobrej zmiany".

Filmy - Budka Borys (33)

 • "Pan łamie wszelkie zasady jakiejkolwiek rozmowy". Sprzeczka w Porannej Rozmowie w RMF FM

  Robert Mazurek bezskutecznie próbował zadać pytanie. – To będzie expose Borysa Budki. Nie chciałbym panu przerywać, pan sobie świetnie zadaje pytania, proszę – stwierdził. Po czym... Borys Budka faktycznie sam zadał sobie pytanie i zaczął mówić o ograniczeniu wydatków dla komitetu Rafała Trzaskowskiego. Robert Mazurek jeszcze raz przystąpił do próby zadania liderowi PO pytania, jednak tym razem również się nie udało. – Pan łamie wszelkie zasady rozmowy. Nie odpowiada pan na pytania, nie pozwala ich pan nawet zadać – powiedział dziennikarz RMF FM. – Sam pan powiedział, żebym zadał sobie pytanie, to sobie je zadałem – podsumował Borys Budka. "
 • Budka o kampanii Trzaskowskiego: Podpisy były zbierane w bardzo mocnym reżimie sanitarnym

  „Stosujemy się do wytycznych ministra zdrowia. Myślę, że należy stosować się do wskazań ekspertów. Staramy się zabezpieczać wszelkie nasze spotkania, aktywności. Takie mamy czasy, że trzeba uważać na siebie, na najbliższych, uważać na tych, z którymi się spotykamy i samemu dbać bardzo mocno o higienę. Myślę, że te nawyki powinny z nami zostać już na zawsze” - powiedział w Porannej rozmowie w RMF FM przewodniczący Platformy Obywatelskiej Borys Budka. Pytany o bezpieczeństwo kampanii Rafała Trzaskowskiego, lider PO przekonywał: Podpisy były zbierane w bardzo mocnym reżimie sanitarnym, było tak, że wiele osób same zbierało te podpisy. Zwracam uwagę, że pierwotny plan, który przedstawiłem, który był propozycją zgodnego z konstytucją rozwiązania kwestii wyborów, został przez PiS odrzucony i całkowitą odpowiedzialność za przeprowadzenie wyborów ponosi ten rząd - stwierdził poseł.
 • Budka: Małgorzata Kidawa-Błońska zadeklarowała wsparcie dla Rafała Trzaskowskiego

  - Decyzja dotycząca bojkotu wyborów i tego wielkiego nacisku, była decyzją podjętą przez panią marszałek w trosce o wartości - przekonywał w Porannej Rozmowie w RMF FM Borys Budka - Rafał Trzaskowski jest osobą, która jest w stanie odbudować prestiż urzędu prezydenta - podkreślał przewodniczący Platformy Obywatelskiej.
 • Budka o Janie Pawle II: Olbrzymi wkład jego jako polityka

  - Olbrzymi wkład jego jako polityka, jako głowę państwa, w zjednoczenie Europy, w pokojowe przemiany w latach osiemdziesiątych - podkreślał Borys Budka pytany o swoje wspomnienia z Janem Pawłem II - dzisiaj ci, którzy bardzo często powołują się na nauki Jana Pawła II powinni się zastanowić, czy chciałby Polski poza Unią Europejską - dodawał przewodniczący Platformy Obywatelskiej.