buble

Artykuły - Buble (43)

 • Bogucki - koniec takiej żywności w Polsce

  Bogucki - koniec takiej żywności w Polsce

  Polska uważa, że nie może być tzw. "podwójnej jakości" żywności. Powinien być jeden standard żywności dla wszystkich konsumentów UE, ale ten problem można jedynie rozwiązać na poziomie unijnym - zapowiedział PAP wiceminister Jacek Bogucki. Również prezydent RP Andrzej Duda, powiedział - nie można mówić o produktach drugiej kategorii. "Albo coś jest produktem, albo coś jest po prostu bublem" - stwierdził.
 • Michael Buble: Król coverów w Krakowie

  Michael Buble: Król coverów w Krakowie

  We wtorek, 4 listopada, w Kraków Arenie wystąpi kanadyjski gwiazdor Michael Buble.
 • UE: Będą kary za buble

  UE: Będą kary za buble

  Komisja Europejska zajmie się celowym działaniem producentów którzy planowo ograniczają trwałość produktów - czytamy w "Gazecie Wyborczej".
 • Michael Buble w listopadzie wystąpi w Polsce!

  Michael Buble w listopadzie wystąpi w Polsce!

  Kanadyjski wokalista Michael Buble swój jedyny polski koncert w ramach trasy promującej album "To Be Loved" zagra 4 listopada w nowo otwartej, nowoczesnej hali Kraków Arena.
 • Buble i hity podatkowe 2013 roku

  Buble i hity podatkowe 2013 roku

  Znane są wyniki kolejnej edycji rankingu przepisów podatkowych "BUBLE I HITY PODATKOWE 2013", organizowanego przez Stowarzyszenie Podatników w Pol­sce oraz redakcję miesięcznika "Doradca Podatkowy - gazeta klientów kancelarii".
 • Kłopoty zdrowotne kanadyjskiego gwiazdora

  Kłopoty zdrowotne kanadyjskiego gwiazdora

  Kanadyjski wokalista Michael Buble cierpi na zaburzenia rytmu serca.
 • Akcyza na węgiel i koks to bubel prawny

  Akcyza na węgiel i koks to bubel prawny

  Górnicza Solidarność domaga się jasnej interpretacji prawa dotyczącego obowiązującej od początku roku akcyzy na węgiel i koks. Związkowcy nazywają nowe regulacje "bublem prawnym", argumentują, że zmiany naraziły na kłopoty tysiące Polaków.
 • REGULAMIN "Konkurs Michael BubleSMS"

  Postanowienia ogólne 1. Organizatorem Konkursu " Michael Buble SMS" (dalej "Konkurs") jest INTERIA.PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie (adres: 31-946 Kraków, Os. Teatralne 9A REGON: 142734048, NIP: 5272644300), wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000373733 (dalej "Organizator "). 2. Konkurs trwa od godziny 00:00:01 dnia 16
 • Becikowy bubel

  Po fatalnym starcie rozporządzenia uzależniającego przyznanie becikowego od przeprowadzenia badań lekarskich nie później niż do 10. tygodnia ciąży, ministerstwo pracy zastanawia się, jak zniwelować szkodliwe skutki legislacyjnego bubla, pisze "Nasz Dziennik".
 • Myślała, że jest gejem

  Myślała, że jest gejem

  Kanadyjski wokalista Michael Buble (jego album "Crazy Love" to obecnie najpopularniejsza płyta na świecie) zdradził, że jego obecna dziewczyna Luisana Lopilato pierwotnie myślała, że jest gejem. To efekt ich pierwszego spotkania.

Filmy - Buble (1)

 • Michael Buble przerywa karierę dla syna

  Artysta ogłosił, że przerywa karierę z powodu ciężkiej choroby dziecka. Michael Buble mimo kwitnącej kariery muzycznej zawsze podkreślał jak ważna jest dla niego rodzina. Fani wokalisty rozumieją jego decyzję i na profilach społecznościowych udzielają mu wsparcia.