BrzydUla

Synonimy:
"BrzydUla",
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - BrzydUla (131)

 • "BrzydUla" przejdzie zaskakującą metamorfozę

  "BrzydUla" przejdzie zaskakującą metamorfozę

  Julia Kamińska, odtwórczyni tytułowej roli w "BrzydUli", zdradziła, że w powstającym właśnie trzecim sezonie produkcji, grana przez nią postać będzie wyglądała inaczej niż w poprzednich odsłonach. Wspomniała też początki swojej pracy na planie serialu. Aktorka wyznała, że przez długi czas ludzie nie rozpoznawali, że to ona wciela się w postać Uli Cieplak, co bardzo jej odpowiadało. "Miałam kamuflaż i używałam go z przyjemnością" - powiedziała.
 • "BrzydUla" wraca po latach. Jak będzie wyglądać główna bohaterka?

  "BrzydUla" wraca po latach. Jak będzie wyglądać główna bohaterka?

  To już pewne. "BrzydUla" powraca po ponad dekadzie przerwy z nowym sezonem. Stacja TVN opublikowała pierwsze oficjalne zdjęcie głównej bohaterki. Jak będzie wyglądać Julia Kamińska w nowych odcinkach?
 • W czerwcu ruszają zdjęcia do kontynuacji "BrzydUli"

  W czerwcu ruszają zdjęcia do kontynuacji "BrzydUli"

  Informacją o tym, że już za kilka tygodni rozpoczną się prace na planie nowych odcinków serialu "BrzydUla", który przyniósł ogromną popularność Julii Kamińskiej i Filipowi Bobkowi, podzieliła się w mediach społecznościowych Małgorzata Socha. Aktorka ponownie wcieli się w postać Violetty, która jest jedną z jej najbardziej pamiętnych kreacji aktorskich.
 • Kamińska wyprzedaje swoje ubrania

  Kamińska wyprzedaje swoje ubrania

  Julia Kamińska, czyli doktor Zuza z "Na dobre i na złe", postanowiła... przewietrzyć swoją szafę i sprzedać kilka wiszących w niej ubrań, a uzyskane w ten sposób pieniądze przeznaczyć na szczytny cel!
 • BrzydUla trafiła do Leśnej Góry!

  BrzydUla trafiła do Leśnej Góry!

  Mamy dobre wieści dla brzydulomaniaków, czyli fanów niezapomnianej "BrzydUli". Julia Kamińska, którą widzowie pokochali jako Ulę Cieplak, dołączyła do stałej obsady "Na dobre i na złe".

Filmy - BrzydUla (1)