Brzydka prawda

Artykuły - Brzydka prawda (6)

 • "Brzydka prawda": KOBIETY KONTRA MĘŻCZYŹNI

  Od wieków wielcy myśliciele niejednokrotnie zastanawiali się nad ogromną przepaścią istniejącą pomiędzy męskim i damskim postrzeganiem świata oraz możliwością 'pojednania' obu stron.
 • "Brzydka prawda": O PRODUKCJI

  Wojna płci wybuchnie na nowo w filmie "Brzydka prawda" (The Ugly Truth), błyskotliwej, seksownej komedii o facetach, kobietach i ogromnej przepaści jaka dzieli obie płci w myśleniu, fantazjowaniu i sposobach podrywania.
 • "Brzydka prawda": AKTORZY

  Katherine Heigl (Abby) szybko zyskała sobie pozycję jednej z najbardziej utalentowanych młodych aktorek hollywoodzkich, wykorzystujących swoje umiejętności aktorskie zarówno na małym, jak i dużym ekranie. Niedawno widzowie mogli oglądać aktorkę w komedii romantycznej "27 sukienek" /27 Dresses/ z udziałem Jamesa Marsdena i Malin Akerman. Wcześniej Heigl zagrała w przeboju komediowym "Wpadka" /Knocked Up/ wyreżyserowanym przez Judda Apatowa, z udziałem Paula Rudda i Setha Rogana. Aktorka m
 • "Brzydka prawda": TWÓRCY

  Robertb Luketic (Reżyser) debiutował na dużym ekranie przebojowa komedią "Legalna blondynka" /Legally Blonde/. Film, który w sumie przyniósł dochody w wysokości prawie 100 milionów dolarów, nominowany był również do dwóch Złotych Globów. Ostatnio Luketic wyreżyserował wysoko oceniony przez widzów i krytykę film "21" zainspirowany prawdziwą historią młodych, nieprzeciętnie inteligentnych ludzi, którzy próbują swoich sił w kasynach Las Vegas. W filmie zagrali Kevin Spacey, Jim Sturges i Kate Bosw
 • Świnki pokonały Harry'ego Pottera

  Świnki pokonały Harry'ego Pottera

  "Załoga G", familijna produkcja Disney'a opowiadająca o przygodach świnek morskich, zajęła pierwsze miejsce na liście filmowych przebojów za oceanem, wyprzedzając - zdawałoby się niezwyciężonego - "Harry'ego Pottera i Księcia Półkrwi".
 • Lekcje tańca Gerarda Butlera

  Lekcje tańca Gerarda Butlera

  Gerard Butler ("Upiór w operze", "300") w ramach przygotowań do swojego najnowszego filmu "Brzydka prawda" przeszedł profesjonalny kurs nauki tańca. Prowadziła go Julianne Hough - jedna z instruktorek amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami".