Brzeska

Artykuły - Brzeska (4)

 • Odwrócona hipoteka wciąż bez nadzoru. To może zagrażać bezpieczeństwu klientów

  Odwrócona hipoteka wciąż bez nadzoru. To może zagrażać bezpieczeństwu klientów

  - Chcemy jak najszybszego wprowadzenia rządowych regulacji dotyczących renty dożywotniej - mówi Katarzyna Brzeska-Miksa, prezes Funduszu Hipotecznego Familia. Chodzi przede wszystkim o odpowiedni nadzór nad firmami, które oferują ten produkt dla seniorów oraz o wymogi kapitałowe. Zdaniem prezes FH Familia, brak przepisów może nie tylko hamować rozwój renty dożywotniej w Polsce, ale również zagrażać bezpieczeństwu klientów.
 • Brutalny napad w Brzesku

  Brutalny napad na punkt przyjmujący zakłady sportowe w Brzesku. Napastnik obezwładnił pracownicę gazem łzawiącym, a jego wspólnik zabrała z kasy 7 tysięcy złotych. Policja szuka sprawców. Na razie nie wiadomo, czy napadu dokonały te same osoby, które w ostatnim czasie obrabowały 4 sklepy w powiecie brzeskim.
 • Policjant z Brzeska potrącony podczas pościgu

  Policjant z Brzeska potrącony podczas pościgu

  Dramatyczny przebieg miał policyjny pościg za kierowcą, który nie zatrzymał się do kontroli w Brzesku (woj. małopolskie) na drodze krajowej numer cztery. Uciekający samochód dwukrotnie potrącił brzeskiego policjanta.
 • Do Brzeska autostradą dopiero po Euro. Przez powodzie

  Drogowcy nie zdążą z kolejnym odcinkiem autostrady na Euro 2012.
 • Nie zdążą z kolejnym odcinkiem autostrady na Euro 2012

  Nie zdążą z kolejnym odcinkiem autostrady na Euro 2012

  Drogowcy nie zdążą z kolejnym odcinkiem autostrady na Euro 2012. Wykonawca fragmentu od Szarowa do Brzeska poprosił o przesunięcie terminu ze stycznia 2012 na koniec sierpnia - dowiedziało się Polskie Radio Kraków.
 • Nowy wykonawca A4 z Brzeska do Wierzchosławic

  Po ponad pół roku od wstrzymania prac przy budowie autostrady A4 między Brzeskiem a Wierzchosławicami, jest szansa na ich wznowienie. Czekają na to przedsiębiorcy z regionu tarnowskiego, wskazujący na straty związane z opóźnieniem.
 • Dłuższa przerwa na budowie autostrady A4

  Dłuższa przerwa na budowie autostrady A4

  Szybka ścieżka przy przetargach na dokończenie budowy odcinka autostrady A4 od Brzeska do Wierzchosławic nie jest tak szybka, jak chciałaby Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Choć to dopiero początek przygotowań, już pojawiły się opóźnienia.
 • Niepodległościowe pływanie w Brzesku

  Niepodległościowe pływanie w Brzesku

  Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji już po raz ósmy zaprasza na Zawody Pływackie o puchar Burmistrza Brzeska z okazji Święta Niepodległości. Zawody rozpoczną się o godzinie 16.00 - 10 listopada na Krytej Pływalni w Brzesku.