brwi

Artykuły - Brwi (42)

Filmy - Brwi (8)

 • Marta Gąska podpowiada, jak nadać brwiom idealny kształt

  Podczas robienia makijażu czy to codziennego, czy wyjściowego, nie możemy pomijać brwi. – Są jak rama do obrazu. Muszą być pięknie wyrysowane, uwaga – nie przerysowane! – podkreśliła makijażystka Marta Gąska, która opowiedziała o najnowszym trendzie, czyli laminacji brwi. Na czym polega ten zabieg? Jakie istnieją inne sposoby na podkreślenie brwi? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Wzięła maszynkę do ręki. Potem było już tylko gorzej...

  Dziewczynka wzięła maszynkę do golenia do ręki. Potem było już tylko gorzej. Zobaczcie sami.
 • Domowe sposoby na porost brwi i rzęs

  Gęste, długie brwi i rzęsy niemal zawsze były uważane za piękne - dodają nam zalotności, sprawiają, że wydajemy się młodsze i jeszcze piękniejsze! Niestety, nie wszystkie z nas natura obdarzyła długimi, zagęszczonymi brwiami i rzęsami - stąd wiele z nas próbuje ratować się doczepianymi. Są jednak domowe sposoby, by brwi i rzęsy jeszcze szybciej rosły, a przez to wydawały się gęstsze!
 • Kobiece sztuczki: Idealne brwi

  Ciemne, wyraziste brwi to prawdziwy hit! Czy wiecie jednak, w jaki sposób je umalować, by były naturalne i piękne? Koniecznie zobaczcie nasz poradnik! Program Kobiece sztuczki prowadzi dla Was Agata Łęska z kanału Malina Streetwear Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDĄ ŚRODĘ OD 19:00.