bruno

Artykuły - Bruno (277)

 • Pamiętacie przebój "Grenade"? Bruno Mars powraca!

  Pamiętacie przebój "Grenade"? Bruno Mars powraca!

  "Unorthodox Jukebox" to drugi studyjny album znanego z przeboju "Grenade" piosenkarza Bruno Marsa. Choć płyta ukaże się dopiero w przyszłym tygodniu, albumu już dziś możecie posłuchać na stronach INTERIA.PL.
 • Polonia Warszawa lepsza od Uzbeków

  Przebywający na zgrupowaniu w tureckim Belek piłkarze Polonii Warszawa pokonali w sobotę uzbecki Pakhtakor Taszkent 2-1 (0-1) w pierwszym meczu międzynarodowego turnieju. Gole dla polskiej drużyny zdobyli Paweł Wszołek i Brazylijczyk Bruno Coutinho z karnego.
 • Bruno Mars uniknął skazania

  Bruno Mars uniknął skazania

  Aresztowany we wrześniu zeszłego roku pod zarzutem posiadania narkotyków piosenkarz Bruno Mars uniknie więzienia.
 • Opublikowano odnalezione, nieznane sztuki Mrożka

  Opublikowano odnalezione, nieznane sztuki Mrożka

  Sześć nieznanych dotąd szerszej publiczności sztuk Sławomira Mrożka znalazło się w tomie "Sztuki odnalezione. Małe i mniejsze", który właśnie trafia do księgarń. Większość z nich to krótkie utwory z początków twórczości Mrożka.
 • Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 2-2

  Polonia Warszawa pod wodzą Pawła Janasa zremisowała trzeci mecz ligowy z rzędu. Znany z porywczego charakteru prezes Polonii Józef Wojciechowski wkrótce może stracić cierpliwość do popularnego "Janosika". Szkoleniowiec Polonii pocieszać się może tym, że zwycięstwo ze Śląskiem było naprawdę blisko. Gospodarze wyrównującą bramkę zdobyli w samej końcówce meczu!

Filmy - Bruno (1)

 • "Bruno"

  Sacha Baron Cohen ("Borat" i "Ali G Indahouse") tym razem wciela się w rolę aüstriackiego, homoseksualnego prezentera telewizji.