brunetki

Artykuły - Brunetki (21)

 • Nabłyszczająca płukanka dla brunetki i szatynki

  Nabłyszczająca płukanka dla brunetki i szatynki

  Nabłyszczająca płukanka przeznaczona jest dla każdej ciemnowłosej kobiety, która chce wykorzystać zalety ziół, by dodać koloru i blasku matowym włosom.
 • Dziewczyny z ulicy na wybiegu

  Dziewczyny z ulicy na wybiegu

  "Kocham kobiety w każdym wieku, nie tylko piękne modelki" - tak Alber Elbaz, dyrektor kreatywny Lanvine, tłumaczył decyzję o zaangażowaniu do kampanii reklamowej najnowszej kolekcji marki zwykłych kobiet. Przed obiektywem Stevena Meisela stanęły np. kelnerki.
 • Tajemnicza postać na profilu ministra obrony

  Tajemnicza postać na profilu ministra obrony

  Tomasz Siemoniak ma egzotycznych znajomych. Na jego koncie facebookowym pojawiła się tajemnicza tajska brunetka. O męskim imieniu Ben. Choć może w Tajlandii Ben to imię żeńskie. Nie wiemy.
 • Makijaż dla blondynki, brunetki i rudej

  Makijaż dla blondynki, brunetki i rudej

  Każdej kobiecie zależy na perfekcyjnym wyglądzie, a co za tym idzie idealnie dobranym makijażu. Chcąc wydobyć naturalne piękno, należy dobrać makijaż do typu urody. To, w czym dobrze wyglądają blondynki i brunetki, nie zawsze będzie pasowało właścicielce rudych włosów.
 • Podkreśl swój kolor włosów z nowym Timotei

  Podkreśl swój kolor włosów z nowym Timotei

  Zarówno blondynki, jak i brunetki pragną, aby ich kolor włosów był niepowtarzalny, lśniący i intensywnie podkreślony.
 • Blondynki są bardziej agresywne

  Blondynki są bardziej agresywne i skłonne do stawiania na swoim niż kobiety o ciemniejszych kolorach włosów - rude czy brunetki (Proceedings of the National Academy of Science).
 • Lady GaGa brunetką. Zobacz!

  Lady GaGa brunetką. Zobacz!

  Zobacz śpiewającą Stefani Germanottę zanim stała się wielką gwiazdą.
 • Blondynka czy brunetka?

  Blondynka czy brunetka?

  Jedne są znane jako brunetki inne jako blondynki, ale większość gwiazd nie raz zmieniała kolor włosów. Czy efekt zawsze był korzystny?
 • Honda przetestuje brunetkę

  Honda przetestuje brunetkę

  26 - letnia Amerykanka Danica Patrick odbędzie w tym roku oficjalne testy w teamie Honda Racing, biorącym udział w wyścigach Formuły 1! Austriacki dziennik "Kronen Zeitung" ujawnił, że testy dla uroczej brunetki odbędą się w listopadzie, po zakończeniu sezonu F1.
 • Faceci wolą brunetki

  Faceci wolą brunetki

  Marylin Monroe przekonywała nas, że mężczyźni wolą blondynki. Okazuje się jednak, że wcale tak nie jest, przynajmniej jeśli chodzi o najbogatszych...

Filmy - Brunetki (1)