Bruce Willis

Artykuły - Bruce Willis (180)

 • Bruce Willis w nowej trylogii filmowej

  Bruce Willis w nowej trylogii filmowej

  Po serii "Szklana pułapka" Bruce Willis doczekał się kolejnego projektu, który zapewni mu zatrudnienie na długi czas. Aktor będzie jedną z gwiazd trylogii "The Fortress" ("Forteca"), wcielając się w emerytowanego agenta wywiadu, którego chcą zlikwidować zuchwali przestępcy.
 • To nie Bruce Willis miał zagrać w filmie "12 małp"

  To nie Bruce Willis miał zagrać w filmie "12 małp"

  W styczniu 2021 roku mija dwadzieścia pięć lat od premiery filmu Terry'ego Gilliama "12 małp". Z tej okazji reżyser, członek słynnej grupy Monty'ego Pythona, wrócił wspomnieniami do filmu, który przez wielu określany jest mianem jednej z najlepszych pozycji dotyczących podróży w czasie. Jak się okazuje, w roli, którą ostatecznie zagrał Bruce Willis, studio widziało innych aktorów - Nicolasa Cage'a i Toma Cruise'a.
 • Bruce Willis jako samozwańczy szeryf

  Bruce Willis jako samozwańczy szeryf

  Choć czasy świetności Bruce Willis ma już dawno za sobą, informacje o nowych produkcjach z jego udziałem wciąż budzą zainteresowanie fanów. Wielbiciele aktora wciąż bowiem liczą na to, że zagra on jeszcze w jakimś filmie rolę godną jego talentu. Czy taką produkcją będzie kręcony właśnie thriller sensacyjny "American Siege"?
 • Bruce Willis znów zagrał Johna McClane'a. Tym razem w reklamie

  Bruce Willis znów zagrał Johna McClane'a. Tym razem w reklamie

  Serca fanów serii filmów "Szklana pułapka" zabiły mocniej w niedzielę, 18 października, gdy zupełnie nieoczekiwanie w Internecie opublikowany został krótki teaser z Brucem Willisem w roli głównej. #DieHardIsBack (#SzklanaPułapkaPowraca) głosił kończący go hashtag. Wieczorem okazało się, że nie chodzi o szóstą część popularnego cyklu, ale o... reklamę akumulatorów.
 • Bruce Willis zagra przestępcę w thrillerze „Reactor”

  Bruce Willis zagra przestępcę w thrillerze „Reactor”

  Ratował już Ziemię przed asteroidą, powstrzymał niemieckich złodziei przed splądrowaniem sejfu w budynku Nakatomi Plaza, ocalił też planetę, fruwając taksówką. Teraz to jednak on stworzy zagrożenie dla świata. Bruce Willis, bo o nim mowa, zagra oprycha w filmie zatytułowanym „Reactor”.
 • Bruce Willis mieszka w jednym domu z byłą żoną i obecną żoną

  Bruce Willis mieszka w jednym domu z byłą żoną i obecną żoną

  Po trwającej ponad miesiąc rozłące aktor znów jest razem z żoną Emmą Heming i swoimi dwiema najmłodszymi córkami. Nie widywał się z nimi z powodu pandemii, której wybuch zastał go, gdy odwiedzał swoją byłą żonę, Demi Moore. To właśnie u niej Willis spędzał kwanrantannę. Teraz dołączyła do niego obecna żona z córkami, więc cała patchworkowa rodzina mieszka w jednym domu.
 • Bruce Willis wróci do byłej żony Demi Moore?

  Bruce Willis wróci do byłej żony Demi Moore?

  Bruce Willis i Demi Moore byli najgorętszą parą w Hollywood i małżeństwem przez 13 lat. Od miesiąca amerykański gwiazdor mieszka w domu byłej żony! Czyżby para znów była razem?
 • Demi Moore i Bruce Willis razem na kwarantannie

  Demi Moore i Bruce Willis razem na kwarantannie

  On 20 lat nie są już małżeństwem, ale łączy ich serdeczna relacja. Co więcej, okazuje się, że spędzają razem kwarantannę. Najmłodsza córka Bruce'a Willisa i Demi Moore - Tallulah wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym jej rodzice wygłupiają się przed obiektywem, ubrani w zielono-białe piżamy.
 • Bruce Willis: Tak dobry, że aż zły

  Bruce Willis: Tak dobry, że aż zły

  Wiadomo, że w karierze każdego aktora zdarzają się filmy, o których chciałby jak najszybciej zapomnieć. O klasie hollywoodzkiej gwiazdy świadczy sposób, w jaki podchodzi do tych artystycznych porażek. Znany z dystansu do własnej osoby Bruce Willis z pewnością nic sobie z nich nie robi. Z okazji 65. urodzin artysty przypominamy mniej chwalebne momenty w jego karierze.
 • Demi Moore rozebrała się do sesji zdjęciowej

  Demi Moore rozebrała się do sesji zdjęciowej

  Amerykańska aktorka wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu „Harper's Bazaar”. 57-letnia kobieta wygląda zachwycająco.

Zdjęcia - Bruce Willis (3)

Filmy - Bruce Willis (7)

 • Bruce Willis na premierze "RED 2"

  Na premierze "RED 2" Bruce Willis na gorąco dzielił się z przedstawicielami mediów swoimi wrażeniami z udziału w produkcji, w której ponownie wcielił się w emerytowanego agenta CIA.
 • "Red 2"

  Emerytowani agenci CIA próbują odnaleźć broń masowego rażenia.
 • "Szklana pułapka 5"

  John McClane (Bruce Willis) powraca, by stawić czoła największemu wyzwaniu w swej dotychczasowej karierze i zapobiec wybuchowi zbrojnego konfliktu na międzynarodową skalę.
 • "Żądze i pieniądze"

  Eksstriptizerka Beth (Rebecca Hall) rusza na podbój Las Vegas. Dostaje pracę u Dinka (Bruce Willis) – nieoficjalnego króla hazardowego półświatka. Wkrótce za sprawą nowego bossa, jego zazdrosnej żony Tulip (Catherine Zeta-Jones) i przystojniaka Jeremy'ego (Joshua Jackson) znajdzie się w środku intrygi, która może zaprowadzić ją na szczyty bogactwa albo za kratki.