Bruce Willis

Artykuły - Bruce Willis (326)

 • Bruce Willis w "Szklanej pułapce 6"

  Bruce Willis w "Szklanej pułapce 6"

  ​Reżyser Len Wiseman potwierdził, że Bruce Willis powróci w szóstej części serii "Szklana pułapka".
 • Bruce Willis: Sukcesy i katastrofy

  Bruce Willis: Sukcesy i katastrofy

  Wydawać by się mogło, że szlachetny bohater kina akcji nie ma słabości. Ma, i to nawet sporo.
 • Bruce Willis powróci w kolejnej "Szklanej pułapce"

  Bruce Willis powróci w kolejnej "Szklanej pułapce"

  Bruce Willis i reżyser Len Wiseman pracują nad kolejną częścią "Szklanej pułapki". Panowie spotkali się w 2007 roku na planie czwartej części cyklu. Najnowsza, szósta już odsłona, ma być prequelem serii.
 • Bruce Willis był jąkałą

  Bruce Willis był jąkałą

  Jako nastolatek Bruce Willis zmagał się z jąkaniem. To zaburzenie mowy wynikało z jego braku pewności siebie. Wybawieniem dla przyszłego aktora były ćwiczenia relaksacyjne, które wykonywał pod okiem terapeuty.
 • Bruce Willis - biografia

  Urodzony 15 marca 1955, aktorstwem zainteresował się w młodym wieku, by pokonać swe problemy z jąkaniem. Po szkole pracował między innymi jako ochroniarz w elektrowni jądrowej i prywatny detektyw. Aktorskiego doświadczenia nabierał na Off-Broadwayu oraz epizodach w filmie i telewizji. W 1985 roku otrzymał główną rolę w komediowym serialu detektywistycznym “Na wariackich papierach”, w którym partnerował Cybil Shepherd. Szybko docenili go widzowie i krytycy – Willisa nagrodzono Złotym Globem i Emm
 • Bruce Willis u Woody'ego Allena

  Bruce Willis u Woody'ego Allena

  Bruce Willis zagra główną rolę w nowym filmie Woody'ego Allena. Znany aktor i legendarny reżyser po raz pierwszy będą współpracować.
 • Bruce Willis zadebiutuje na Broadwayu

  Bruce Willis zadebiutuje na Broadwayu

  Bruce Willis szykuje się do aktorskiego debiutu na Broadwayu. Gwiazdora kina akcji zobaczymy w adaptacji powieści Stephena Kinga "Misery".
 • Bruce Willis został po raz piąty ojcem!

  Bruce Willis został po raz piąty ojcem!

  W poniedziałek, 5 maja, Bruce Willis po raz piąty został ojcem. Żona gwiazdora, modelka Emma Heming, urodziła córeczkę Evelyn Penn.

Zdjęcia - Bruce Willis (3)

Filmy - Bruce Willis (8)

 • Bruce Willis na premierze "RED 2"

  Na premierze "RED 2" Bruce Willis na gorąco dzielił się z przedstawicielami mediów swoimi wrażeniami z udziału w produkcji, w której ponownie wcielił się w emerytowanego agenta CIA.
 • "Red 2"

  Emerytowani agenci CIA próbują odnaleźć broń masowego rażenia.
 • "Szklana pułapka 5"

  John McClane (Bruce Willis) powraca, by stawić czoła największemu wyzwaniu w swej dotychczasowej karierze i zapobiec wybuchowi zbrojnego konfliktu na międzynarodową skalę.
 • "Żądze i pieniądze"

  Eksstriptizerka Beth (Rebecca Hall) rusza na podbój Las Vegas. Dostaje pracę u Dinka (Bruce Willis) – nieoficjalnego króla hazardowego półświatka. Wkrótce za sprawą nowego bossa, jego zazdrosnej żony Tulip (Catherine Zeta-Jones) i przystojniaka Jeremy'ego (Joshua Jackson) znajdzie się w środku intrygi, która może zaprowadzić ją na szczyty bogactwa albo za kratki.