Bruce Willis

Artykuły - Bruce Willis (176)

 • Bruce Willis zagra przestępcę w thrillerze „Reactor”

  Bruce Willis zagra przestępcę w thrillerze „Reactor”

  Ratował już Ziemię przed asteroidą, powstrzymał niemieckich złodziei przed splądrowaniem sejfu w budynku Nakatomi Plaza, ocalił też planetę, fruwając taksówką. Teraz to jednak on stworzy zagrożenie dla świata. Bruce Willis, bo o nim mowa, zagra oprycha w filmie zatytułowanym „Reactor”.
 • Bruce Willis mieszka w jednym domu z byłą żoną i obecną żoną

  Bruce Willis mieszka w jednym domu z byłą żoną i obecną żoną

  Po trwającej ponad miesiąc rozłące aktor znów jest razem z żoną Emmą Heming i swoimi dwiema najmłodszymi córkami. Nie widywał się z nimi z powodu pandemii, której wybuch zastał go, gdy odwiedzał swoją byłą żonę, Demi Moore. To właśnie u niej Willis spędzał kwanrantannę. Teraz dołączyła do niego obecna żona z córkami, więc cała patchworkowa rodzina mieszka w jednym domu.
 • Bruce Willis wróci do byłej żony Demi Moore?

  Bruce Willis wróci do byłej żony Demi Moore?

  Bruce Willis i Demi Moore byli najgorętszą parą w Hollywood i małżeństwem przez 13 lat. Od miesiąca amerykański gwiazdor mieszka w domu byłej żony! Czyżby para znów była razem?
 • Demi Moore i Bruce Willis razem na kwarantannie

  Demi Moore i Bruce Willis razem na kwarantannie

  On 20 lat nie są już małżeństwem, ale łączy ich serdeczna relacja. Co więcej, okazuje się, że spędzają razem kwarantannę. Najmłodsza córka Bruce'a Willisa i Demi Moore - Tallulah wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym jej rodzice wygłupiają się przed obiektywem, ubrani w zielono-białe piżamy.
 • Bruce Willis: Tak dobry, że aż zły

  Bruce Willis: Tak dobry, że aż zły

  Wiadomo, że w karierze każdego aktora zdarzają się filmy, o których chciałby jak najszybciej zapomnieć. O klasie hollywoodzkiej gwiazdy świadczy sposób, w jaki podchodzi do tych artystycznych porażek. Znany z dystansu do własnej osoby Bruce Willis z pewnością nic sobie z nich nie robi. Z okazji 65. urodzin artysty przypominamy mniej chwalebne momenty w jego karierze.
 • Demi Moore rozebrała się do sesji zdjęciowej

  Demi Moore rozebrała się do sesji zdjęciowej

  Amerykańska aktorka wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu „Harper's Bazaar”. 57-letnia kobieta wygląda zachwycająco.
 • Bruce Willis zagra trenera Mike'a Tysona - Cusa D'Amato

  Bruce Willis zagra trenera Mike'a Tysona - Cusa D'Amato

  Amerykański aktor Bruce Willis podpisał kontrakt z producentami filmu "Cornerman". Zagra w nim znanego trenera bokserskiego Cusa D'Amato, który odkrył i wyszkolił mistrza wagi ciężkiej Mike'a Tysona. Autorem scenariusza i reżyserem filmu będzie Rupert Friend.
 • "Życzenie śmierci": Bruce Willis w roli bezwzględnego mściciela

  "Życzenie śmierci": Bruce Willis w roli bezwzględnego mściciela

  13 kwietnia na ekrany polskich kin trafi "Życzenie śmierci" z główną rolą Bruce'a Willisa. To remake kontrowersyjnego filmu sprzed ponad 40 lat z pamiętną kreacją Charlesa Bronsona.
 • Bruce Willis w "Szklanej pułapce 6"

  Bruce Willis w "Szklanej pułapce 6"

  ​Reżyser Len Wiseman potwierdził, że Bruce Willis powróci w szóstej części serii "Szklana pułapka".
 • Bruce Willis: Sukcesy i katastrofy

  Bruce Willis: Sukcesy i katastrofy

  Wydawać by się mogło, że szlachetny bohater kina akcji nie ma słabości. Ma, i to nawet sporo.

Zdjęcia - Bruce Willis (2)

Filmy - Bruce Willis (9)

 • Bruce Willis został wygwizdany podczas meczu baseballu

  Bruce Willis miał w efektowny sposób zainaugurować mecz baseballowej ligi MLB, w którym Philadelphia Phillies mierzyli się z Milwaukee Brewers. Rzut gwiazdy kina okazał się jednak wyjątkowo nieudany, a kibice gospodarzy go wybuczeli. Willis nie przyniósł szczęścia Phillies, którzy przegrali z Brewers 2-5.
 • Bruce Willis na premierze "RED 2"

  Na premierze "RED 2" Bruce Willis na gorąco dzielił się z przedstawicielami mediów swoimi wrażeniami z udziału w produkcji, w której ponownie wcielił się w emerytowanego agenta CIA.
 • "Red 2"

  Emerytowani agenci CIA próbują odnaleźć broń masowego rażenia.
 • "Szklana pułapka 5"

  John McClane (Bruce Willis) powraca, by stawić czoła największemu wyzwaniu w swej dotychczasowej karierze i zapobiec wybuchowi zbrojnego konfliktu na międzynarodową skalę.