Film - brownie

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
brownie ,

Artykuły - Brownie (7)

 • Zagadka zniknięcia Sugar Mana

  Zagadka zniknięcia Sugar Mana

  Jednym z największych zwycięzców zakończonego właśnie Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych w Amsterdamie okazał się "Sugar Man" - pasjonująca opowieść o losach zapomnianego przez świat muzyka.
 • Jagger producentem filmu o Jamesie Brownie

  Jagger producentem filmu o Jamesie Brownie

  Firma wokalisty The Rolling Stones - Jagged Films - współprodukuje film o Jamesie Brownie, legendarnym wokaliście funk i rhythm & bluesowym. "To wielki zaszczyt brać udział w takim projekcie" - powiedział Jagger.
 • Kolejna adaptacja Dana Browna

  Kolejna adaptacja Dana Browna

  Ron Howard nie wyreżyseruje ostatniej części trylogii Dana Browna o Robercie Langdonie zatytułowanej "Zaginiony symbol", ale podejmie się produkcji filmu.
 • Kolejna ekranizacja Dana Browna

  Kolejna ekranizacja Dana Browna

  Dan Brown, twórca bestsellerowej książki "Kod Leonarda Da Vinci", zajmie się napisaniem scenariusza na podstawie swojej najnowszej powieści zatytułowanej "Zaginiony symbol".
 • Murphy Brown teściową House'a

  Murphy Brown teściową House'a

  Candice Bergen, gwiazda komediowych seriali, znana u nas zwłaszcza z tytułowej roli w "Murphy Brown", wcieli się w matkę dr Cuddy w nowych odcinkach "Dr House'a".
 • Powstanie prequel "Jackie Brown"

  Powstanie prequel "Jackie Brown"

  Powieść "Switch" Elmore'a Leonarda, w której po raz pierwszy poznajemy bohaterów "Jackie Brown" - Ordella Robbiego (Samuel L. Jackson) i Louisa Garę (Robert De Niro) - doczeka się kinowej ekranizacji.
 • Dan Brown: beznadziejny pisarz

  Dan Brown: beznadziejny pisarz

  Stellan Skarsgard, który zagrał w "Aniołach i demonach", zaskoczył producentów najnowszego hitu Rona Howarda, oświadczając, że za książkami Dana Browna nie przepada.