Biznes - brownie

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
brownie ,

Artykuły - Brownie (4)

 • Zawarcie istotnej umowy z Brown-Forman Polska

  Zarząd ComPress SA informuje, że 08. sierpnia 2011 roku podpisał umowę na świadczenie usług marketingowych z Brown-Forman Polska Sp. z o.o. ComPress SA będzie świadczył usługi marketingowe dla marek produktów dystrybuowanych przez Brown-Forman na terytorium Polski. Podpisanie umowy jest wynikiem wygranego przez ComPress SA przetargu. Umowa została zawarta na czas nieokreślony. Brown-Forman jest producentem szerokiej gamy marek alkoholi wysokiej jakości. To jedna z największych am
 • Gordon Brown wzmacnia funta

  W dynamicznym stylu przebiegła ostatnia sesja na rynku eurodolara. Ważne wsparcie 1,3550 zostało obronione, tym samym zanegowany został wariant spadkowy. Wsparcie - 1,3550 okazało się silnym poziomem, ponieważ zostało dodatkowo wzmocnione przez linię trendu wzrostowego oraz dodatkowo stanowiło linię szyi formacji głowa i dwa ramiona.
 • Grimsson: Teraz inicjatywa należy do Browna

  Grimsson: Teraz inicjatywa należy do Browna

  Prezydent Islandii Olafur Ragnar Grimsson, inicjator referendum, w którym Islandczycy sprzeciwili się spłacaniu długów po bankructwie funduszu inwestycyjnego banku Icesave, oświadczył w niedzielę, że teraz inicjatywa należy do brytyjskiego premiera Gordona Browna. Było to pierwsze referendum od 1944 r. gdy Islandia oderwała się od Danii.
 • Brown: Spotkanie Eurogrupy "chwilą prawdy"

  Brown: Spotkanie Eurogrupy "chwilą prawdy"

  Premier Wielkiej Brytanii Gordon Brown oświadczył, że zapowiedziane na niedzielę spotkanie w Paryżu szefów państw i rządów strefy euro (Eurogrupy), które ma być poświęcone poszukiwaniu dróg wyjścia z kryzysu finansowego i bankowego, będzie "chwilą prawdy".