wydarzenia - brownie

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
brownie ,

Artykuły - Brownie (52)

 • Znamy tytuł nowej powieści Dana Browna

  Znamy tytuł nowej powieści Dana Browna

  "Inferno" - taki tytuł otrzyma nowa powieść Dana Browna. Będzie to czwarta część kryminalnej serii zapoczątkowanej bestsellerowym "Kodem Leonarda da Vinci". W Stanach Zjednoczonych książka ukaże się w maju, w Polsce - jesienią.
 • Demokrata Jerry Brown gubernatorem Kalifornii

  Według prognoz telewizji Fox News, demokrata Jerry Brown odniósł we wtorek zwycięstwo nad republikańską rywalką Meg Whitman w wyborach gubernatora stanu Kalifornia posiadającego największą liczbę ludności.
 • W.Brytania: Były premier Brown płatnym mówcą

  W.Brytania: Były premier Brown płatnym mówcą

  Premier Wielkiej Brytanii w latach 2007-2010, Gordon Brown, gotów jest za opłatą 100 tys. dolarów mówić o ostatnim finansowym kryzysie i sposobach zabezpieczenia się przed nowym - twierdzi redaktor naczelny tygodnika "The Spectator" Fraser Nelson w swym blogu.
 • PR-owska wpadka premiera Browna

  PR-owska wpadka premiera Browna

  Premier Gordon Brown nazwał "bigotką" 66-letnią emerytkę spotkaną w Rochdale (okolice Manchesteru) w czasie nieformalnych spotkań ulicznych z wyborcami, nie zdając sobie sprawy, że mikrofon zarejestrował jego wypowiedź.
 • Premier Brown wpisał się do księgi kondolencyjnej

  Premier Brown wpisał się do księgi kondolencyjnej

  Prezydent Lech Kaczyński "wybitnie wyróżnił się w służbie publicznej dla swego kraju" - napisał w poniedziałek wieczorem brytyjski premier Gordon Brown w księdze kondolencyjnej wyłożonej w ambasadzie RP w Londynie w związku z sobotnią katastrofą lotniczą.
 • Gordon Brown furiatem?

  Gordon Brown furiatem?

  Brytyjski premier Gordon Brown zastrasza swoich współpracowników i jest znany z wybuchów furii - wynika z książki na temat szefa rządu, której fragmenty opublikowała w niedzielę brytyjska prasa. Sam Brown i jego otoczenie zdecydowanie zaprzeczają.
 • W. Brytania: Brown apeluje do wyborców o poparcie

  W. Brytania: Brown apeluje do wyborców o poparcie

  Brytyjski premier Gordon Brown apelował dziś do wyborców, by przychylnie spojrzeli na Partię Pracy przed zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi. W czasie wiecu w Coventry zapewniał, że laburzyści wprowadzą zmiany na korzyść "wielu, a nie nielicznych".
 • Brown zirytowany na sekretarkę sam napisał pismo

  Brown zirytowany na sekretarkę sam napisał pismo

  Premier Gordon Brown zirytowany na sekretarkę, która nie nadążała za jego dyktandem, bezceremonialnie ściągnął ją z krzesła i zasiadł przed komputerem, aby samemu napisać tekst - donoszą brytyjskie media.
 • W rządzie Browna zbyt wielu lordów

  W rządzie Browna zbyt wielu lordów

  Rządząca w Szkocji Szkocka Partia Narodowa (SNP) zaapelowała do rządu Gordona Browna, by zmniejszył liczbę członków gabinetu i ministrów stanu z tytułami lordowskimi - donosi tygodnik "Scotland on Sunday".
 • W. Brytania: Brown krytykuje klimatycznych sceptyków

  W. Brytania: Brown krytykuje klimatycznych sceptyków

  Premier Wielkiej Brytanii Gordon Brown porównał sceptyków kwestionujących globalne ocieplenie do ludzi nieświadomych grawitacji i przeświadczonych o tym, iż Ziemia musi być płaska, bo inaczej wszyscy by z niej pospadali.