Bronisław Cieślak

Synonimy:
Cieślak Bronisław,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Bronisław Cieślak (29)

 • Bronisław Cieślak zakończył karierę aktorską

  Bronisław Cieślak zakończył karierę aktorską

  Bronisław Cieślak, czyli niezapomniany porucznik Borewicz z serialu "07 zgłoś się", dwa lata temu dowiedział się, że ma raka. Po operacji postanowił zwolnić tempo życia i mniej pracować, ale dopiero niedawno potwierdził, że nie zamierza już nigdy wracać przed kamerę, bo jego kariera aktorska dobiegła końca.
 • Bronisław Cieślak walczy z rakiem prostaty

  Bronisław Cieślak walczy z rakiem prostaty

  Bronisław Cieślak, odtwórca roli porucznika Borewicza w serialu "07 zgłoś się", od 2018 roku walczy z rakiem prostaty. "Wygląda na to, że najgorsze mam już za sobą" - aktor mówi w rozmowie z dziennikiem "Fakt".
 • Bronisław Cieślak: Polski Bond po rozwodzie

  Bronisław Cieślak: Polski Bond po rozwodzie

  W poniedziałek, 8 października, Bronisław Cieślak obchodzi 75. urodziny. Jego najbardziej znana rola to porucznik Borewicz w serialu "07 zgłoś się".
 • "Wściekły": Sobowtór porucznika Borewicza

  "Wściekły": Sobowtór porucznika Borewicza

  To był jeden z najchętniej oglądanych i najlepszych filmów kryminalnych z okresu PRL. W historię "Wściekłego" z 1979 r. wpisana jest urażona ambicja i zwykła ludzka złość. To także ważny epizod w aktorskiej karierze Bronisława Cieślaka.
 • 07 w akcji: Benefis serialu

  07 w akcji: Benefis serialu

  "07 zgłoś się" jako polski Bond? Nic z tych rzeczy! Bronisław Cieślak mówi: - To byłoby karkołomne zadanie, świadczące o kompleksach.

Filmy - Bronisław Cieślak (1)

 • "Będziemy łapać opryszków"

  Czym w szóstej transzy serialu "Malanowski i partnerzy" zaskoczą nas Bronek Malanowski (Bronisław Cieślak) i jego nieustraszeni detektywi?