Brodzik

Artykuły - Brodzik (148)

 • Gwiazdy, które zmieniły kolor włosów

  Gwiazdy, które zmieniły kolor włosów

  Co robi kobieta, gdy w jej życie wkrada się nuda?
 • Twarda woda w łazience? Są na to sposoby!

  Twarda woda w łazience? Są na to sposoby!

  Jedną z największych bolączek polskich łazienek jest problem "twardej wody" w kranach. Za jej sprawą na urządzeniach kąpielowych pojawia się kamień i osad, co obniża ich żywotność i estetykę. Co robić w takiej sytuacji?
 • Kobieta nie musi być piękna?

  Kobieta nie musi być piękna?

  Joanna Brodzik, którą już od 2 grudnia oglądać będziemy jako Małgosię Jantar w kontynuacji serialu "Życie nad rozlewiskiem", twierdzi, że bycie seksowną wcale nie polega na tym, żeby być ładną.
 • Spotkanie z gwiazdami serialu

  Spotkanie z gwiazdami serialu

  2 grudnia na antenie TVP1 pojawi się serial "Nad rozlewiskiem" - kontynuacja "Życia nad rozlewiskiem" i jednocześnie ostatnia część mazurskiej sagi. We wtorek, 13 listopada, gwiazdy serialu spotkały się z dziennikarzami na konferencji prasowej i pokazie 1. odcinka opowieści o losach Małgosi Jantar (Joanna Brodzik) i jej najbliższych.
 • Synowie ważniejsi niż kariera

  Synowie ważniejsi niż kariera

  Joanna Brodzik, którą od 2 grudnia znów oglądać będziemy jako Małgosię Jantar w "Życiu nad rozlewiskiem", twierdzi, że aby dobrze wychować synów, musi być z nimi cały czas. Dlatego właśnie aktorka uznała, że nie warto gonić za kolejnymi rolami.
 • Brodzik w zimowej scenerii

  Brodzik w zimowej scenerii

  Wraz z nadejściem zimy na telewizyjne ekrany powróci "Życie nad rozlewskiem 2". Po długich miesiącach oczekiwań fani przygód Małgorzaty Jantar, doczekają się kolejnej, czwarta seria, tego popularnego serialu.