broda

Artykuły - Broda (35)

 • Braun: Wróć do codzienności w dobrym stylu

  Braun: Wróć do codzienności w dobrym stylu

  Wakacje dobiegły końca i czas pomyśleć o powrocie do codzienności. Potraktuj to jako wyzwanie! Warto wprowadzić kilka drobnych zmian i nawyków. Dobrym pomysłem będzie nowa fryzura, kilka nowych ubrań, a może nawet zmiana sposobu stylizacji zarostu.
 • Test Braun BT3040

  Test Braun BT3040

  Braun BT3040 to uniwersalny trymer do zarostu, który jest dostępny w sklepach w bardzo dobrej cenie. To urządzenie, które docenią użytkownicy i z krótkimi, i z długimi brodami. Przekonajcie się sami w naszym teście.
 • Kolarze grupy Sport Vlaanderen z zakazem noszenia brody

  Kolarze grupy Sport Vlaanderen z zakazem noszenia brody

  Kolarze belgijskiej grupy Sport Vlaanderen nie będą mogli nosić brody. Powodem są względy estetyczne. - Chodzi o elegancję kolarstwa - powiedział dyrektor sportowy Walter Planckaert dziennikowi "Het Nieuwsblad".
 • Stylizacja brody: Berliński zarost, londyńska "wąska linia", czy paryski wąs?

  Stylizacja brody: Berliński zarost, londyńska "wąska linia", czy paryski wąs?

  ​Broda, to jeden z najważniejszych elementów męskiego wizerunku, szczególnie dziś, gdy mężczyźni są bardziej niż kiedykolwiek wcześniej gotowi na eksperymenty ze stylem. Najważniejsze trendy i ciekawe rozwiązania swój początek mają w wielkich metropoliach
 • 5 najlepszych stylizacji brody

  5 najlepszych stylizacji brody

  Na przestrzeni wieków broda stała się symbolem męskości i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Nie istnieje jedno rozwiązanie, czy złoty środek jeśli chodzi o brodę - męski zarost może mieć różne kształty i rozmiary.
 • Czas na eksperymenty z brodą!

  Czas na eksperymenty z brodą!

  W tym roku stylizowanie brody staje się naprawdę modne. Obierze ono ciekawy kurs – od dobrze znanej już fryzury „na drwala” czyli lumberjack, aż po farbowanie brody i wąsów. Bez względu na to, co w tym roku jest trendy, najlepszym wyborem jest zarost, który będzie dopełnieniem osobowości mężczyzny.
 • Uwaga hipsterzy: broda to siedlisko drobnoustrojów

  Uwaga hipsterzy: broda to siedlisko drobnoustrojów

  Gęsta broda u mężczyzn to modny trend w ostatnich sezonach. Naukowcy przekonują jednak, że jest ona prawdziwym siedliskiem bakterii i jej noszenie jest bardzo niehigieniczne.
 • O czym powinni pamiętać brodacze?

  O czym powinni pamiętać brodacze?

  Bujny zarost stał się w ostatnim czasie bezsprzecznie nowym atrybutem męskości. I choć zarost może być niedbały, panowie nie mogą zapominać o codziennej pielęgnacji skóry.

Filmy - Broda (8)